Otomobil Önerisi #5 (70.000 - 85.000 TL)

Bu konuyu okuyanlar

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,526
Fiat Egea

Aslında çok önereceğim bir araç olmasa da eğer ki şehir içi için uygun yakıt ve iyi bir performans arabası ayrıca Sedan yakışıklı bir araç isterseniz bu aracı öneririm. Konfor ve yol tutuşu ıııhhh.

Ayrıca bu yılında en çok satılan arabası seçildi.

Ford Focus
Evet yine her başlıkta olduğu gibi yine bu aracı önermeye devam edeceğim.

Hem yakıt, hem konfor, hem parça fiyatları olarak diğer c segmentlerine göre azıcık daha uygun olması ve performansı tatmin edici bir aile aracı.

Opel Astra (2016)

Araca hiç binmesemde gördüğüm kadarıyla tutulan bir araç. Ayrıca tasarımsal olarakta çok hoş ve geniş bir araç. 1.6 dizel olan modeli hem tasarruf hem performans sağlıyor. Tavsiye ederim.

Skoda Octavia (2012)

Genişlik ve uzunluk olarak iyi bir araç.

Konfor, yol tutuşu ve performans olarakta gayet güzel bir araç ancak parçası biraz cep yakan araç. Yakıt olarak tdi motorların ekonomisini bilirsiniz işte ama yinede diyeyim yakıt olarakta reno grubu kadar ekonomik olmasada cep yakmaz.

Hyundai i20

Her sokakta 1 tane gördüğüm tutulan bir hathback. Küçük durmasına rağmen aslında iç hacmi geniş ve yakışıklı bir araç.

Küçük aileler ve bekarlar için oldukça güzel bir araç. Dizel versiyonu için yakıt ve performans oldukça iyi. Şehir içi ve şehir dışı için öneririm.

Honda Civic (2008-2011) 1.6 i-VTEC

Honda motorunun sesini duymak o yüksek devirlere çıkıp zevk almak istiyorsanız ayrıca geniş olsun ailemi de atayım kaliteli de olsun derseniz önerilen güzel bir araç. Cep yakan çok kaçan benim sevdiğim bir araçtır kendisi. Eğer ki ekonomik olması benim için çok önemli değil derseniz listenizde ilk sıralara alın derim. Ayrıca parçaları da pahalıdır.

Sizin de eklemek istedikleriniz varsa aşağıya yazabilirsiniz ?

Son düzenleme:

fangoso

Öğrenci
Reaksiyon puanı
46
Ford Focus
Evet yine her başlıkta olduğu gibi yine bu aracı önermeye devam edeceğim.

Hem yakıt, hem konfor, hem parça fiyatları olarak diğer d segmentlerine göre azıcık daha uygun olması ve performansı tatmin edici bir aile aracı.
Mondeo mu yazmak istedin acaba? Focus D segmenti bir arac degil.

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,526
Eh o zaman civic ve focusun oldugu yerde megane ve corolla olmazsa ayip edersin. Mahserin 4 atlisi bunlar.
Önceki konu da corolla koydum ama 2008 kasa 85 bin TL ye koymak isterdim fakat megane için 85 bin 100bin arasına koymak isterim. Corolla için de o konuyu bekliyorum ?

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Mitsubishi Lancer (2008-2016)
1.6(117HP),1.8 Cvt(143HP)
1.8 cvt ye birde turbo takacaksın 247hp sonra manuel 6 ileri evo 8 şanzıman tamamdır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Heyecan arayana 2005 2012 model arası imprezza olabilir

Suv tarzında tiguan
Asx

Piçkup l 200 ve ranger