Otomobil Önerisi #6 (85.000 - 100.000 TL)

Bu konuyu okuyanlar

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Ford Focus

Değişmez önerimdir. Gerek konforu, gerek yol tutuşu, gerekse performans ve yakıt tüketimi konusunda ailelere çok uygun.

Toyota Corolla

Güzel bir Japon arabası. Kalite ve konfor alanında oldukça başarılı olan bu araç, dizel versiyonda hem çekiş olarak hemde yakıt olarak cep yakmaz. Aileler için oldukça geniş alan sağlayan bu aracı öneririm.

Renault Megane 4

Hem parçası ucuz, hem yakıtı ucuz, hem de motoru tatmin eden bir araç. (dizel versiyon)

85 bin TL civarı Joy paketleri bulunurken 100 bin TL lere touch paket satın alabilirsiniz. (ikinci el)

Touch ve İcon paket megane ye ayrı bir hava katıyor o yüzden Joy paket pek önerim değildir ama boş bir araba da değildir.

Yol tutuşu ve konforu da gayet iyi bir araç olup aileleri mutlu edecek bir havası vardır.

Mitsubishi Lancer (DKN NYZ için)

Hastasına özel bir araçtır. Dışarıda gördüğümüzde hemen hemen hiç modifiyesiz olanını görmedim.

Yüksek devir severim, Japon olsun, Sedan geniş olsun derseniz alın size Lancer.

Bu araç hakkında daha detaylı bilgi için @DKN NZY 'yi davet ediyorum.

Skoda Superb (2012-2013)

Kalite konfor anlamında yukarıdaki araçlara göre üst segment' te olan bir araçtır.

Yani yol tutuşu, iç hacim genişliği ve konfor olarak daha iyi bir araç. TDİ ve TSİ motor olan versiyonlar performans olarak gayet güzeldir ancak TSİ cep yakabilir yakıt konusunda. Parça olarakta cep yakabilir ama kalite olarak memnun eder.

Hyundai i20

Bir önceki konuda olduğu gibi bu konuda da bu aracı önereceğim. Önceki konu da daha az temiz ve daha az dolu bir i20 alabilirken bu konu da biraz daha temiz ve dolu i20 alıp şehir içi ve şehir dışı için uygun bir hathback aracına sahip olabilirsiniz.

Görünüm olarak benim hoşuma gidiyor ayrıca dizel versiyonda performans yakıt ilişkisi gayet güzel. Az kişilik aile ve bekarlar tavsiyemdir.

Sizin de önerileriniz varsa aşağıda belirtin lütfen ?

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Sağolsun ishak beni de düşünmüş

Ford mondeo 2014 üstü
Honda civic 2015 ve üstü
Mazda 3 2013 2014

Passat ama manuel
Opel insignia

Güç için
Evo 6 2001 alınabilir