Otg

Bu konuyu okuyanlar

Mate40pro

Doçent
Reaksiyon puanı
148
Merhaba

usb3.0 dan usb c ye otg kablo alacağım da sarj aleti orjinal apple olan 2.0sorun olur mu?

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Şarj aleti ile OTG kablonun ilgisini anlayamadım. Biraz daha açabilir misiniz?

Mate40pro

Doçent
Reaksiyon puanı
148
Şarj aleti ile OTG kablonun ilgisini anlayamadım. Biraz daha açabilir misiniz?
Şimdi benim spigen hızlı sarj adaptörüm var adaptör usb c girişli ama ysb c girişli kaliteli kablolar aşırı pahalı ve dayanmıyor da usbc den usb 3.0 a dönüştürücü otg alırsam hem daha makule kutudan çıkan kabloyla hızlı sarj yapabiliyorsun hemde iyi oluyor yani ama 3.0 olan usb girişine 2.0 usb taksam sorun olur mu yani çalıştırır mı sorum o aslında

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Şimdi benim spigen hızlı sarj adaptörüm var adaptör usb c girişli ama ysb c girişli kaliteli kablolar aşırı pahalı ve dayanmıyor da usbc den usb 3.0 a dönüştürücü otg alırsam hem daha makule kutudan çıkan kabloyla hızlı sarj yapabiliyorsun hemde iyi oluyor yani ama 3.0 olan usb girişine 2.0 usb taksam sorun olur mu yani çalıştırır mı sorum o aslında
Siz bir ucu iPhone girişi, diğer ucu USB 3.0 olan şarj kablosunun, USB 3.0 olan ucunu OTG kablo ile USB Type-C'ye çevirmek istiyorsunuz. O erkek Type-C ucu da Type-C girişi olan (USB 2.0 hızında) şarj adaptörüne takacaksınız.

Veri aktarımı yaparken USB 2.0'a USB 3.0 takarsanız sorun çıkaracağını sanmıyorum. USB 3.0 daha üst bir nesil ve USB 2.0'ı destekliyor. Ama şarj işlerinde nasıl oluyor bilmiyorum.