Ortak Forza Horizon 4 (Ultimate Edition) ve Minecraft hesabı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MESs¹¹

Asistan
Reaksiyon puanı
131
- Arkadaşımla harçlıklarımızla Forza Horizon 4 aldık. Zar zor aldığımız için parayı azda olsa çıkartmak istiyoruz. Fiyatı yüksek tutmak yerine 20 ve 30 TL düşündük. Ucuz olması kafanızı karıştırmasın. Microsoft'da kişi sınırı olmadığı için rahatça paylaşabiliyoruz. Daha çok alıcı olması için de fiyatı düşük tuttuk. Normal aldığınız ile kullanış açısından hiçbir farkı yoktur. Hesap bana aittir. (Parası olmayıp Steam cüzdanında para olan arkadaşlar bana yazıp istek atabilirler. Görüşürüz. Gift kabul ederim.)

- 2 hesap vardır;
  • 1. hesapta sadece Forza Horzion 4 Ultimate Edition vardır. (Fiyatı: 20 TL)
  • 2. hesapta Forza Horzion 4 Ultimate Edition +olarak Minecraft Windows 10 Edition ve ücretli oyunlar bulunmaktadır. Human Fall Flat, Dirt Rally vb. (Fiyatı: 30 TL)
    • Sınırsız üyelik +20 TL'dir.
    • Aldığı hizmeti yorum yapanlara çevrimdışı oynayabileceği RDR 2 Steam hesabı hediye! (İstemeyi unutmayın!)
- Aldığınızda çevrimiçi ve çevrimdışı modları rahatlıkla oynayabilirsiniz. Kendi Xbox hesabınız ile giriş yapıyorsunuz zaten. Çakışma gibi bir durum söz konusu değildir.

- Ödemeyi bunlarla kabul ediyorum; (Önceliğim nakittir fakat yoksa problem değil.)
  • EFT/Havale.
  • Papara.
  • Steam Cüzdan kodu.
  • Steam Gift. (+5 TL esneyebilir.
- Ödeme yapıldığı an Microsoft Store hesap maili ve şifresi TeamViever üzerinden girilmektedir. (Hesabın yayılmasını önlemek ve hesabın güvenliği için.) 365 gün kullanım hakkı sunuyoruz.

- Hesabın özel bilgileri değişemediğinden çalınması gibi durumlar olmaz. Olsa bile garantisi vardır. Hesap bilgileri değişmemektedir fakat garanti sözdür. Sorun yaşayanlar her zaman yazabilirler.

Not: 20 TL'lik hesap bana aittir, 30 TL'lik olan ise ilk sahibi olmasak da sahipliğini satın aldık. Yani sadece bizlere aittir. Herhangi bir sorunda rahatlıkla yardımcı oluyoruz.
1609707251998.png

- Hesaplarda 2-3 ayda bir aktifliği anlamak amacıyla şifre değiştirilir. Yeni şifreyi mutlaka isteyin.

- Alan arkadaşlar buraya da aldıklarını ve görüşlerini belirtirlerse sevinirim.

- Aklınıza takılan sorular içinde soru sorabilirsiniz.

- Almayı düşünüyorsanız emin olana kadar eklemeyin lütfen. Alıcı değilseniz eklemeyin. İlerde belki alırım falan diyorsanız ileri zaman geldiğinde tekrar beni bu konudan bulup ekleyebilirsiniz. Arkadaş listem karışıyor.

- Başka bir forumda çokça başarılı satış yaptım. Referans olarak atabilirim eğer yasak değilse.
- Bana hızlıca ulaşabileceğiniz yerler; Sadece bir yerden istek atın. Online olunca yazıyorum zaten.

• Steam: Steam Community :: MESs™ Arkadaş Kodum: 481886046
  • Discord: MESs¹¹#0011
  • Eğer bu 2 platformu da kullanmıyorsanız size ulaşabileceğim adresi buraya bırakın.
1600992406312.png

1600992423610.png

1600992649028.png
1600992635254.png
1600992617941.png

1610366328668.png

1610366400187.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...