Soru Orta Segment Kablosuz kulaklık

Bu konuyu okuyanlar

Sait Akar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yeni bir kablosuz kulaklık almayı planlıyorum. Çok yüksek bütçem yok. Orta halli bir şey olsun. Önerisi olan var mı?

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Vestel kablosuz kulaklık orta segment için ideal ben 450’ye aldım 20 gün önce…

eminozcanaslan

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Yeni bir kablosuz kulaklık almayı planlıyorum. Çok yüksek bütçem yok. Orta halli bir şey olsun. Önerisi olan var mı?
Hocam bu konuda liste hazırladım çoğu modeli deneyerek bütçeniz yetiyorsa soundpeats air 3 deluxe hs alın kesinlikle pişman olmayacaksınız araştırın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bu konuda liste hazırladım çoğu modeli deneyerek bütçeniz yetiyorsa soundpeats air 3 deluxe hs alın kesinlikle pişman olmayacaksınız araştırın
Trendyolda 850 tl

Trendyolda 850 tl
Ayrıca çok üst düzey rakiplerinden bile başarılı ses deneyimi hifi desteği ldac kodeği çalabilmesi 6 mikrofonuyla ve qualcomm yongasıyla fiyatını çok hakkeden bi model

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
2,541

Trendyolda 850 tl

Ayrıca çok üst düzey rakiplerinden bile başarılı ses deneyimi hifi desteği ldac kodeği çalabilmesi 6 mikrofonuyla ve qualcomm yongasıyla fiyatını çok hakkeden bi model
Kablosuz modellerde bunu değerlendirebilirsiniz

Kulak üstü arıyorsanız, kız kardeşime JBL aldık ve markadan çok memnunuz.
1683538769737.png

1683538583453.png

Son mesajlar