Orta segment akıllı telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

arjenincee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar 450-550 lira arası bütçem var.Akıllı telefon almayı düşünüyorum.Yaptığım araştırmalarda şu telefonları buldum:
HTC Desire C-Samsung Galaxy Wonder-Samsung Galaxy Ace 2-HTC One V ve bütçeyi biraz daha zorlarsam Sony Xperia Sola.Bunlar dışında önerilerinizi söylerseniz sevinirim.Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.:cool:

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Desire Golf tavsiyemdir bunların arasından. Ya da 100 tl koyup Gn discovery alabilirsin.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
[MENTION=350013]memogoren[/MENTION] e katılıyorum. 100tl daha eklersen General Mobile Discovery alabilirsin diğerlerinden bir tık daha üstte f/p ürünüdür

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
İki arkadaşın da söylediği gibi gm discovery.

fatihrednight1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Diğer arkadaşlar çoktan söylemiş bile.Bana gerek kalmamış. :D
Diğer arkadaşlara katılıyorum.

arjenincee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öneriler için teşekkürler gm discovery'i araştırdım güzel telefonmuş.fakat şu ace 2 aklımdan çıkmıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İki arkadaşın da söylediği gibi gm discovery.
Üç akradaşın da dediği gibi Gm discovery tavsiye ederim. İnceleme videolarını izlemende büyük fayda görüyorum. Doğru hatırlıyorsam Ace 2 Android 4.1 de kaldı. Gm discovery de güncel sürüm 4.2 sürümü bulunmakta ve hafıza kartına oyun uygulama kurmaya da izin vermesi büyük avantaj sağlıyor. Ayrıca Ace 2 de 768 mb ram dual core 800mhz işlemci var. Aksine Gm Discovery de 2 kat donanım neredeyse var. 4 çekirdekli işlemci 1 gb ram (ram yönetimi de iyi fazla kullandığı söylenmez. ) + olarak da 8 mp camerası var ortalamanın üstünde telefon istiyorsan. Gm Discovery almanı tavsiye ederim.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaşlar 450-550 lira arası bütçem var.Akıllı telefon almayı düşünüyorum.Yaptığım araştırmalarda şu telefonları buldum:
HTC Desire C-Samsung Galaxy Wonder-Samsung Galaxy Ace 2-HTC One V ve bütçeyi biraz daha zorlarsam Sony Xperia Sola.Bunlar dışında önerilerinizi söylerseniz sevinirim.Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.:cool:

550 tl nin üstüne 50 tl daha koy 600 tl ye discovery al.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bahsettiğin telefonlar arasında Wonder'ı baştan ele. Ace 2'nin yanında lafı olmaz. Desire C'de biraz dandik. Ace 2 ile One V'nin performansı aynı.

Verdiğin aralığın en kral telefonu Lumia 520'dir bence. Android'de ısrarlıysan ve bütçeni biraz daha arttırabilirsen o zaman General Mobile Discovery'yi şiddetle tavsiye ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ace 2 4.2.2 alacakmış. Bu sitedeki İŞTE ANDROİD 5.0 VE ANDROİD 4.2.2 YE GÜNCELLENECEK SAMSUNG MODELLERİ! adlı konuda mevcut bu bilgi. Zaten şuan 4.1.2. Ace 2 öneriyorum benchmarklarda One V den üstün ayrıca zaten W yanına yaklaşmaz. Sola yla birebir aynı gibi. Ama Sony çin markası Samsung Güney Kore. GM zaten çok kötü bir marka diye düşünüyorum. 2,3 sene kullancaksan kesinlikle sağlam marka al. SAMSUNG un kamera ve ekran kalitesini hiç biri vermez. Ace 2 S2 nin işlemcisi vb. taşıyor. Şuan moda telefonlara tasarımı benziyor. Güncellemede bazıları donuyor diyor ama telefonun ram ı vs. belli 100 tane uygulama yüklenmez aynı uygulamayı w ye yüklesen açamazsın. Telin brick olur. Yapman gereken çok uygulama yüklemeyip iyi bir ram temizlemeyici program yüklemek. Ayrıca aksesuar bulmak çok zor olmuyor.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708

550 nin sütüne 50 tl daha koy dm discovery o listedki telefonlara bin basar.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
GM Discovery kısa ve net Ace 2 çöp başka bir şey değil

bysertac

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Lg optimus l7 nasıl sence? aynı fiyat neredeyse

bysertac

Asistan
Reaksiyon puanı
1
normal kişisel kullanım için iyimidir peki

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
O fiyata en iyisi GMD.
Ya da orjinale çok yakın çakma S4'ler var 400liraya işini görür. =)

Raziel87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony Xperia arc S'e de bi bak.750 tl civarı olsaydı htc desire 500'ü önerirdim. gerçekten iyi telefondur hatta Discovery'den bile çoğu yönü iyi.

bysertac

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sony Xperia arc S'e de bi bak.750 tl civarı olsaydı htc desire 500'ü önerirdim. gerçekten iyi telefondur hatta Discovery'den bile çoğu yönü iyi.

sony arc s de güzel telefona benziyor daha önce hiç bakmadım. performans bakımından nasıl peki ? benim için performans çok önemli. sadece oyunlar için değil arkadaşlar gerek bilgisayarda olsun gerek telefonda olsun gerek arabada olsun :) birşey yavaş çalıştığı zaman benim canım çok sıkılır. takıntı yapmasın başımın üzerinde yeri var

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
sony arc s de güzel telefona benziyor daha önce hiç bakmadım. performans bakımından nasıl peki ? benim için performans çok önemli. sadece oyunlar için değil arkadaşlar gerek bilgisayarda olsun gerek telefonda olsun gerek arabada olsun :) birşey yavaş çalıştığı zaman benim canım çok sıkılır. takıntı yapmasın başımın üzerinde yeri var

Yav ne Arc S i 2011 yılının telefonunu napacan GMD falan al Arc S neymiş yav

ynr123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sony xperia active.. arkadaşta samsung ace var bin basıyo her yönden teelfon ayrıca su felan geçirmiyor

FY2005

Profesör
Reaksiyon puanı
8
GMD fiyat performans olarak en iyisi. Ama çürük bir telefon. 2 ayda iki defa servise yolladım. 10 gündür tamir edilmesini bekliyorum.

bysertac

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arc S den vazgeçtim :D aklımda şuan Optimus L7 var jelly bean yüklendiğinde de güzel olur. gmd hoşuma kaçmıyor :cool:

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bu fiyatlara performanslı telefon bulamazsınız.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Arc S androidden bile sayılmaz artık.

Not: Tapatalk, mesajı güncellemiyor. Mesajlarım birleştirilirse sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ulen Sony'e çin firması demişsiniz Japon firmasıdır Sony şebelekler.