Orjinal LG G2 Batarya Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

hiyayikci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar.. Telefonuma orjinal batarya almak istiyorum fakat hangi siteden alacağımı bilemiyorum. Hepsi orjinal yazıyor ama hangisi orjinal hangisi sahte bilemedim. Sizin aldığınız orjinal LG G2 batarya aldığınız site,kullanıcı var mı? Önerileriniz nelerdir? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim :biggrin:

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
LG G2 'nin bataryası çıkmıyor ki, orijinallik konusunda sıkıntı yasamak istemezsen herhangi bir lg servisinden parayla degistirtebilirsin

Barış1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Degistirmen oldukca kolay eger garantisi devam ediyosa servisten etmiyorsa uzak dur iyi para kesmeye kalkarlar ekranin bile rahatlikla kendin degistirebilirisin neyse ebayden bakabilirsin saticinin puanindan zaten anlasilir turkiyedeki saticilardan daha guvenilirdir onlar emin ol bir ara piston 2 sahtesini satiyodu sahtesiyle orijinali arsainda fark cok az neyse adama diyorum bu orijinal degil insanlari duzgun bilgilendir diye adam inatla orijinal oldugunu savunuyordu sahte oldugundan eminim neyse kendiside biz bu konuda emin degiliz diye sonunda soyledi neyse iyi bir saticidan alirsan sorun yasamazsin

hiyayikci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Degistirmen oldukca kolay eger garantisi devam ediyosa servisten etmiyorsa uzak dur iyi para kesmeye kalkarlar ekranin bile rahatlikla kendin degistirebilirisin neyse ebayden bakabilirsin saticinin puanindan zaten anlasilir turkiyedeki saticilardan daha guvenilirdir onlar emin ol bir ara piston 2 sahtesini satiyodu sahtesiyle orijinali arsainda fark cok az neyse adama diyorum bu orijinal degil insanlari duzgun bilgilendir diye adam inatla orijinal oldugunu savunuyordu sahte oldugundan eminim neyse kendiside biz bu konuda emin degiliz diye sonunda soyledi neyse iyi bir saticidan alirsan sorun yasamazsin
Hocam türkiyeden yok mu güvenilir lg g2 batarya satan bi kullanıcı? Varsa bi link atabilir misiniz?

Barış1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Orijinal midir peki bu batarya?
Satici ben olmadigimdan emin konusmak istemem ama ustunde degerler olsun alicilarin puani olsun %99 orjinaldir satigi resimdekiyse orjinaldir zaten olmadi dispite acilir ama orijinaldir kafaniz rahat olsun ben sadece bilgilendirmek icin soyledim

hiyayikci

Asistan
Reaksiyon puanı
0