oppo

Bu konuyu okuyanlar

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
O fiyata çok iyi ürün gönül rahatlığıyla alınır.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
O fiyat bandında daha iyi rakipleri var bence. Beyaz renk Redmi note 8 ondan daha iyi.
+ Artıları 128 GB hafıza
+ FHD+ ekran ve parlaklığı daha yüksek
+ 18W hızlı şarj var Oppo tarafınnda 5000 mAH bataryayı 5W 10W şarj ile 3 saate doldurmazsın.
+ 4 GB RAM var
+ Ekran camı daha sağlam Gornig Calss 5
+ En boy incelik ağırlık olarka daha avantajlı Oppo modeline göre

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
A9 2020 ile aralarında sadece ram ve mp farkı var ama ben Oppo alacağıma RN8 Pro alırdım ya da Mİ9T
Hocam sen haftaya cuma mı alıyorsun şimdi?Şimdiden hayırlı olsun...
Bu arada bir sorum olacak Mi 9T telefonuma MIUI 11 yüklendikten sonra pil düşüşleri gerçekleşti.Sanırım birkaç kişi de yaşamış bu durumu.İlla sıfır kurulum mu yapmam lazım?

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Bu arada bir sorum olacak Mi 9T telefonuma MIUI 11 yüklendikten sonra pil düşüşleri gerçekleşti.Sanırım birkaç kişi de yaşamış bu durumu.İlla sıfır kurulum mu yapmam lazım?
Evet öyle görünüyor ben wipe data yapmıştım

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Evet haftaya cuma alıyorum en azından ne zaman alınacağı kesinleşti ve teşekkür ederim daha iyisi senin olsun
soruna cevap veremiyorum çünkü aranıza katılmama daha 1 hafta var
Mesaj otomatik birleştirildi:

mi9t den başka telfon önerirmisinz
Eğer IPS LCD ekran ile arkada parmak izini sorun etmeyeceksen RN8 Pro öneririm düz RN8 önermiyorum çünkü daha güzeli varken güzeli alınmaz

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
A50 ve A70 nasıl
Daha iyi alternatifler var
Hem Samsung alacak olsaydım S10 alırdım orta segmentini beğenmiyorum gerçi dayım A50 kullanıyor alalı 2 hafta falan oldu gayet memnun A70 ise ekranı gereksiz uzun tavsiye etmiyorum
RN8 Pro öneririm tek dezavantajı IPS LCD ekran A50 ve A70'in tek üstün yanı amoled ekran ve ekran altı parmak izi başka hiçbir esprisi yok