OPPO A74'e nasıl root atılır?

zent-w

Cezalı
Cezalı
6 Ağustos 2021
11
2
3
22
Bootloader açmayı bilmiyorum, yıllarca Samsung root'ladım, çok basit bir işlemdi. Oppo'da sanırım imkansız ama imkansız diye bir seçenek yoktur bu hayatta. Yardımcı olabilecek birileri varsa, şimdiden teşekkür ederim. APK'lar ile modlamak çok zor, root rahatlatır beni.
Teşekkürler, iyi günler.

Son düzenleyen moderatör:

Mr. Doge

Doçent
6 Aralık 2020
657
376
63
Bootloader açmayı bilmiyorum,yıllarca samsung root'ladım çok basit bir işlemdi.Oppo'da sanırım imkansız ama imkansız diye bir seçenek yoktur bu hayatta.Yardımcı olabilecek birileri varsa şimdiden teşekkür ederim.APK'lar ile modlamak çok zor ROOT Rahatlatır beni.
Teşekkürler,iyi günler.
Verilerinizi yedekleyin, telefonu Fastboot moduna alın, telefonu ADB ve Fastboot kullanılabilen bir bilgisayara bağlayın ve şu komutu yazın:
Kod:
fastboot oem unlock-go
Bu komut bootloader kilidini açabilir. Benim Lenovo markalı bir tabletim var ve resmi yolların çalışmadığı yerde bu komut çalışmıştı. Ayrıca cihazınızda şifreleme varsa (büyük ihtimalle o telefonda yok) kapatmazın gerekir.

Akita

Profesör
28 Aralık 2020
1,348
61
228
Bootloader açmayı bilmiyorum, yıllarca Samsung root'ladım, çok basit bir işlemdi. Oppo'da sanırım imkansız ama imkansız diye bir seçenek yoktur bu hayatta. Yardımcı olabilecek birileri varsa, şimdiden teşekkür ederim. APK'lar ile modlamak çok zor, root rahatlatır beni.
Teşekkürler, iyi günler.
Bahsedilen cihazın Bootloader kilidi açılmıyor maalesef.