Yardım Opera gx sorunu

Bu konuyu okuyanlar

neojun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Herkese merhabalar, Opera GX çıktığından beri kullanıyorum şu aralar farklı bir sorunlar karşı karşıyayım Google üzerinden herhangi bir şey arattığımda geç açılıyor görsellerde bir fotoğrafa tıkladığım da siyah ekran kalıyor ve öylece kalıyor ama yt olsun herhangi bir site olsun direk yükleniyor yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen moderatör:

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Görseli açamadığınız sitenin çerezlerini silin. Opera yavaşladı ise ayarlardan tüm çerezleri silip operayı sıfırlayın . Çerezleri sildiğiniz de tüm hesaplarınızdan çıkış yapar tekrar girmeniz gerekir. Ek olarak gx yerine edge öneririm.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927

DNS ayarları değiştirilerek sorun çözülmüş.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597
Herkese merhabalar, Opera GX çıktığından beri kullanıyorum şu aralar farklı bir sorunlar karşı karşıyayım Google üzerinden herhangi bir şey arattığımda geç açılıyor görsellerde bir fotoğrafa tıkladığım da siyah ekran kalıyor ve öylece kalıyor ama yt olsun herhangi bir site olsun direk yükleniyor yardımcı olabilecek var mı?
Bende de opera gx var ama öyle bir sorun yok. Sorun sizle alakalı çerezleri silmeyi deneyin.

neojun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13

DNS ayarları değiştirilerek sorun çözülmüş.
o konuyu da ben açmıştım o konuyu hallettim bu çıktı şimdi de :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende de opera gx var ama öyle bir sorun yok. Sorun sizle alakalı çerezleri silmeyi deneyin.
Sorun şu ki herşeyi komple silip operayı kaldırıp baştan indirdim bilgisayarda herhangi bir virüs olduğundan şüphe duyuyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Malware taraması yaptım ve sorunu çözdüm herkese teşekkürler :)

Son düzenleme: