Yardım Opera gx kurulum hatası alıyorum

Reaksiyon puanı
5
Öncelikle sa daha önce opera gx kullanıyordum memnun da kalmıştım fakat bi süre sonra uygulamaya girme me sorunu felan yaşamaya başladım daha sonra silip yüklersem düzelir diye düşündüm daha sonra silip tekrar yüklediğimde ''Kurulum Başarısız'' diye hata almaya başladım yardımcı olabilirmisiniz.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    132.8 KB · Görüntüleme: 183

Mertbenknk

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Setup u silip tekrar yüklermisiniz? bazen en basit çözümler işeyarayabilir

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002
Dosyayı tekrar indirin ek olarak daha önce kurulum yaptıysanız belki artık dosyaları vs. kalmıştır onları da silmeyi deneyebilirsiniz.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,978
Dism++ ile Opera'nın ve diğer Chromium tabanlı tarayıcıların kalıntılarını temizlemeyi deneyin.

Reaksiyon puanı
5
Setup u silip tekrar yüklermisiniz? bazen en basit çözümler işeyarayabilir
defalarca sildim tekrar yükledim ama olmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dosyayı tekrar indirin ek olarak daha önce kurulum yaptıysanız belki artık dosyaları vs. kalmıştır onları da silmeyi deneyebilirsiniz.
dosya derken opera indirme setup kasdediyorsanız onu defalarca silip yükledim ama nafile

Dism++ ile Opera'nın ve diğer Chromium tabanlı tarayıcıların kalıntılarını temizlemeyi deneyin.
uygulamayı indirdim ama nasıl yapıcamı bulamadım

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002

dosya derken opera indirme setup kasdediyorsanız onu defalarca silip yükledim ama nafile

Kurulum aracını yönetici olarak çalıştırın ek olarak kurulum klasörünü değiştirmeyi deneyin

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,978

Disk Temizleme kısmına gelin. Oradan her şeyi yükleyin (uyarılara tamam deyin). Sonra sağ alttaki butona basın.

Reaksiyon puanı
5
Disk Temizleme kısmına gelin. Oradan her şeyi yükleyin (uyarılara tamam deyin). Sonra sağ alttaki butona basın.
denedim ama disk temizlemeye basınca uygulamadan hemen atıyor uygulama tekrar açılıyor tekrar basıyom gine kapanıyor açılıyo

Kurulum aracını yönetici olarak çalıştırın ek olarak kurulum klasörünü değiştirmeyi deneyin
olmadı malesef

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002
CCleaner vb. bir program belki temizlik için işe yarayabilir. Deneme sürümü veriyorsa pro olarak kullanarak bir deneyin

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,978
denedim ama disk temizlemeye basınca uygulamadan hemen atıyor uygulama tekrar açılıyor tekrar basıyom gine kapanıyor açılıyo

olmadı malesef
Windows hasar almış olmalı. SSD var mı sistemde? CrystalDiskInfo üzerinden diskinizin durumunu kontrol edin.

shader _

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle sa daha önce opera gx kullanıyordum memnun da kalmıştım fakat bi süre sonra uygulamaya girme me sorunu felan yaşamaya başladım daha sonra silip yüklersem düzelir diye düşündüm daha sonra silip tekrar yüklediğimde ''Kurulum Başarısız'' diye hata almaya başladım yardımcı olabilirmisin
Opera'nın kurulum sayfasından seçenekler ardından operanı hangi diskine kurduysan tam tersi diskine operayı kur ve diskte opera adında bir klasör oluşturmayı unutma.