OpenOffice 3.1.0 Çıktı

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Ücretsiz ofis paketinin en son sürümü çıktı. Tek tıklamada indirin, kurun ve ücretli ofis yazılımlarına para vermekten veya yasal olmayan yazılım kullanmaktan kurtulun.

Bu yazıyı kaleme aldığımız saatlerde henüz resmi internet sitesinde bile duyurulmayan ancak sunuculara yerleştirilen OpenOffice 3.1.0, en güncel ücretsiz ofis paketi olarak kullanılabiliyor.

Microsoft
ürünlerinden hatırlayacağınız Word, Excell ve PowerPoint gibi yazılımların yaptığı işleri ve daha fazlasını yapabilen OpenOffice'in Türkçe dil desteği de mevcut.

OpenOffice 3.1.0'ı indirmek için buraya tıklayın.

:: OpenOffice'i tavsiye ediyor musunuz?

Yazan: Hakkı Alkan
SDN - http://shiftdelete.net

erkek2

Asistan
Reaksiyon puanı
1
OpenOffice metinleri otomatik olarak .odt uzantili kaydediyor . Tabi kaydederken uzantiyi secmek mümkün ama ben otomatikten bahsediyorum. .odt uzantili bir metni Word acmiyor.

Cogu yerde Word kullanildigi icin OpenOffice ile hazirladigimiz bir metni nasil otomatik olarak .doc (Word) uzantili kaydetmeye ayarlayabiliriz?:sorcerer::excl:

OpenOffice'i tavsiye ederim:icon_:

MeLankoLia

Profesör
Reaksiyon puanı
1
OpenOffice metinleri otomatik olarak .odt uzantili kaydediyor . Tabi kaydederken uzantiyi secmek mümkün ama ben otomatikten bahsediyorum. .odt uzantili bir metni Word acmiyor.

Cogu yerde Word kullanildigi icin OpenOffice ile hazirladigimiz bir metni nasil otomatik olarak .doc (Word) uzantili kaydetmeye ayarlayabiliriz?:sorcerer::excl:

dosyayı kaydederken uzantısını seçebiliyorsun orada .doc uzantısıda var
openoffice in eksikleri var ama microsoft office den daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

nsgnc

Müdavim
Reaksiyon puanı
10

Araçlar > Seçenekler menüsünden ayarlayabilirsin...

openoffice.png

erkek2

Asistan
Reaksiyon puanı
1
cok tesekkürler !!

o zaman artik microsoft word e veda edebiliriz :)

selamlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunu nasıl yükleyeceğiz.çok uzun sürüyor indirmesi.flasgetle nasıl indirebiliriz

antimatter

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
bende açılırken belge kurtarmayla başlıyor hepsi.. bi belge var kurtaramıyor günlerdir ama ekrandanda kaldırmayı bulamadım.. yardım lütfen..