Onursal Üyelerimiz ve Yeni Rütbe

Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
arkadaşlar saygıya davet ediyorum sizi.

jungeman

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
İnsanlar böyle şeyler için birbirini kıracaksa daha kötüleri için neler yapacaklar. Bu dünyada üzülecek kızılacak sayılıp sövülecek daha kötü şeyler var arkadaşlar.

Birbirinizi sevin. Biriniz tamam ben haksızım sen haklısın dese alçalmaz. Aksine yücelir. Hata sizde olmasa bile sizdeymiş gibi davranın :)

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
İnsanlar böyle şeyler için birbirini kıracaksa daha kötüleri için neler yapacaklar. Bu dünyada üzülecek kızılacak sayılıp sövülecek daha kötü şeyler var arkadaşlar.

Birbirinizi sevin. Biriniz tamam ben haksızım sen haklısın dese alçalmaz. Aksine yücelir. Hata sizde olmasa bile sizdeymiş gibi davranın :)

Nereye kadar ? Ses çıkarmayınca süt içip gönderme teklifinde bulunuyo... Ses çıkarınca da ban ya da benzeri engelleri alıyoruz. ve işin üzücü yanı kendi yaptığım hata yüzünden değil başkasının saygısız davranışları yüzünden olması. Gerçekten bu onursal üye olayını tekrar irdeleyin. (bence) kimse için söylemiyorum sadece düşüncem.

jungeman

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
Hiçkimse tartışmayı kaybettiğini kabullenmez. Tamam haklısın pardon dersin konu kapanır olur biter :)

Kestirme Yol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
snd yönetimin uygulaması çok şık ve güzel bir vefa örneği diyebiliriz. hemen hemen hepsi de bu ünvanı hak ediyor.

ancak 0ReiS0 arkadaş çok agresif. moderatör ken de böyleydi. hatta bir üyeye " sizleri adam etmek için moderatör oldum " gibi çok aşağılayıcı bir ifadesi olmuştu. bunu iyi hatırlıyorum. büyük tepkiler sonunda moderatörlüktan ayrılmıştı.

0ReiS0 dışında herkes bu ünvanı fazlasıyla hak ediyor. zaten onursal üyeliğin 0ReiS0 ya verildiğini görünce eyvah dedim. bu adam onursal üyelik gibi güzel bir uygulamayı suistimal ederek sulandıracak. düşündüğüm de haklı çıktım.

buradan yönetime sesleniyorum bu arkadaşı lütfen onursal üyelikten çıkarın, yoksa tümden onursal üyelik rütbesini kaldırmak zorunda kalabilirsiniz. ben hatırlatması :)

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
90
snd yönetimin uygulaması çok şık ve güzel bir vefa örneği diyebiliriz. hemen hemen hepsi de bu ünvanı hak ediyor.

ancak 0ReiS0 arkadaş çok agresif. moderatör ken de böyleydi. hatta bir üyeye " sizleri adam etmek için moderatör oldum " gibi çok aşağılayıcı bir ifadesi olmuştu. bunu iyi hatırlıyorum. büyük tepkiler sonunda moderatörlüktan ayrılmıştı.

0ReiS0 dışında herkes bu ünvanı fazlasıyla hak ediyor. zaten onursal üyeliğin 0ReiS0 ya verildiğini görünce eyvah dedim. bu adam onursal üyelik gibi güzel bir uygulamayı suistimal ederek sulandıracak. düşündüğüm de haklı çıktım.

buradan yönetime sesleniyorum bu arkadaşı lütfen onursal üyelikten çıkarın, yoksa tümden onursal üyelik rütbesini kaldırmak zorunda kalabilirsiniz. ben hatırlatması :)

aynen öyle dediğin gibidir:)

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Arkadaşlar bu konuyu en kötü adama havale ederek kilitliyorum. Pesimist açıklamayı yapıp konuyu açacaktır..

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,989
Efsane havalen elime ulaştı. Çok teşekkür ederim. Karşıdan ödemeli göndermişsin ama çok kırıldım :D

Güzelim konumuz var arkadaşlar. Lütfen kilitlemek zorunda bırakmayın bizleri. Herkesin eşref saati ve eşek saati var. Bu olaylar üyelerin Mars'ın etkisinde oldukları zaman yaşanmış sanırım :D

Güzel günler, mutlu yarınlar.

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Güzel bir düşünce olmuş tebrik ederim, uzun zamandır forumda yoktum onursal üye olarak görünce arkadaşları, ufak düşünmüştüm ne oluyor diye sonra bu konu açıklık getirdi.
İyi forumlar dilerim, tartışmalardan uzak, keyifli zaman geçirmekten yana olalım arkadaşlar..

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Güzel bir düşünce olmuş tebrik ederim, uzun zamandır forumda yoktum onursal üye olarak görünce arkadaşları, ufak düşünmüştüm ne oluyor diye sonra bu konu açıklık getirdi.
İyi forumlar dilerim, tartışmalardan uzak, keyifli zaman geçirmekten yana olalım arkadaşlar..
Sağ ol Baran abi. :)

zehir_hafiye

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Siteye emeği geçmiş yönetim takımı üyelerine bu rankın verilmesi çok hoş bir düşünce,hayırlı olsun :)

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Alengirli ve Berkin bencede onursal üyeliği hakediyolar

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Bu arada, Allaha şükür ki, hiç rütbe vs'de gözüm olmadı.
Hatta Üyecik olmak bile yeterli. :)

hsngrms

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Forumda Onursal üye diye gördüğümde bunlar kimin nesi de bu rütbeyi almış diye merak ediyordum :) Öğrenmiş oldum sağolun bilgilendirme için :) Alanlara da hayırlı olsun

ashabulyemin

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
aynı yola başkoymuş acaba kıstas veya değerlendirme ölçüsü bu mu gerçekten bir araştırma yapılıptamı bu gerçekleştirildi.Zannedersem aynı yola başkoymadan fazlasıyla emeği geçmişler var
hemen kimdi kimlerdi demeyin bilirsiniz

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
güzel bi uygulama...
güzel şeydir vefa duygusu!
ne ki, seçim konusu hiçbir zaman tartışmalardan vareste değildir.
yalnız, bu rütbe için yönetici olmuş olma şartı yanlış bir kriter.
eminim ki, bu rütbeyi almağa hak kazanan sabık yöneticilerden daha çok emeği geçmiş olan rütbesiz erler mevcuttur.
vefa güzel de, herkese eşit olduğunda... aksi halde,
vefayı cefaya döndermiş olursunuz!
muhabbetle efendim...

ashabulyemin

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Sitenin hemen hemen en eskilerinden biri olarak açtığım binlerce konu ve hizmeti kastetmiyorum öyle kardeşimiz vardıki okul müdür olmasına rağmen aramızdan ayrılmamış ve siteye yön veren çalışmaları vardı daha niceleri unutulmuş buna karşın ne hizmeti olduğunu bilmediğimiz kardeşlerimizde var
Site yönetimi bir karar almıştır uygulamıştır ve en doğal hakkıdır benim itirazım sunuma dır ki bu listenin dışındakilerin yeni veya hizmet vermediği intibaını doğurmaktadır oysa site ne badireler atlatmıştır ufak hatırlatma ve uyarılarla itibarını kaybetmekten kurtulmuştur.Yani dikkat çekmek istediğim sunum biz bu arkadaşları uygun gördük onursal üye yaptık şeklinde bir açıklama olmalıydı yani gecelerini siteye vakfedenlerin yok yere ''huzur bozucu yorum''sebebiyle banlananların hizmetlerini görmemezlikten gelme değil

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,989
Elbette rütbe almamış ama çok büyük emekleri geçen arkadaşlar da var. Onlara sevgimiz ve saygımız sonsuz. Lakin biz bu rütbeyi daha önce görev yaptığımız çalışma arkadaşlarına verdik. Durum bu kadar basit.

Bize destek veren arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum.

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
site yöneticilerinin ve çalışanlarının yapmış olduğu bu özverili çalışma bizleri gerçekten onurlandırdı. ... :D tekrar teşekkür ediyorum...

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
bari rütbe almamış ama emeği geçmiş arkadaşlarada başka bir rütbe verin. rütbe parayla değilya 2 satır kelime bir tane de renk, adını da siz koyun.

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
bari rütbe almamış ama emeği geçmiş arkadaşlarada başka bir rütbe verin. rütbe parayla değilya 2 satır kelime bir tane de renk, adını da siz koyun.

arkadaşlar kimseye emek verdin veya vermedin diye kesin bir çizgi koyamazsınız. Herkesin az yada çok emeği var. Yeri geliyor 1 mesajlı arkadaşlarımızın bile çok faydalı paylaşımları oluyor. Zaten bizler her fırsatta forumda emeği geçen arkadaşlara gerek özel olarak gerekse de açık olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz. Zaten herkes de biliyor onları :)

bu uygulama forumda yönetim alanında hizmet vermiş arkadaşlara, aramızdan ayrıldıktan sonra bir teşekkür mahiyetinde:)

ashabulyemin

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Elbette rütbe almamış ama çok büyük emekleri geçen arkadaşlar da var. Onlara sevgimiz ve saygımız sonsuz. Lakin biz bu rütbeyi daha önce görev yaptığımız çalışma arkadaşlarına verdik. Durum bu kadar basit.

Bize destek veren arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum.
Evet sunum yazısı olarak kabul ettik teşekkürler

berkant35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ağlamak istiyorum sayın seyirciler.:crying: O kadar zaman oldu mu? Listedekilerin hemen hepsini biliyorum. Onursal üyeliğe yükseltilerek onurlandırılan arkadaşları tebrik ediyorum. :clap:Daha nice güzel paylaşımlara vira bismillah… kardeşim iyi hoş güzel de ben de isterim. Foruma ilk başladığı haliyle hiç değişmeden kalan ben (4 yılda kimler ne kadar değişti bi bilseniz. Üyecik olarak başladım ve değişmedim. Yıkılmadım ayaktayım. Ne uzun bir kuluçka evresiymiş be. dile kolay 4 seneye sıkıştırılmış yaklaşık 60 mesaj!:blush: ağlamak istiyorum.forumun en tembeli :blink:ben:4: olamam?:biggrin: ne oldum değil ne olucam demeli. önümüzdeki maçlara bakıcaz artık :cool:) mareşal rütbesi istiyorum. Troy ve saz arkadaşlarına ilanen duyurulur. Tez zamanda olur inşallah. son olarak listedekilerin çok kolay hatırlayacağını düşündüğüm biri listede yok. mavinok.ta vardı ne oldu? Listede göremedim. Başka sözüm yoktur. Forumun en tembel üyesi yorumlarını üstüme alınmıyorum :dirol:. Ayrıca SDN’de ayrı bir üyeliğim bulunmamaktadır. Yürü be SDN kim tutar seni

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Vay be! Benim emeklerimin değeri yokmuş demekki?