Öneri Online İngilizce Kursu Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

berkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar, iyi günler. Udemy üzerinden İngilizce kursu almak istiyorum. Şu anki seviyem A2 düzeyinde. Okul dönemim yoğun geçtiği için dershane tarzı bir İngilizce kursuna gitmem pek mümkün değil. Bu yüzden online bir kurs almak istiyorum. Udemy'e baktığımda çok fazla kurs çıkıyor. Ben de başlamışken gerçekten faydalı bir şey olsun istiyorum. Aranızda daha önceden böyle bir kurs almış veya bildiğiniz çevrenizde kullanmış birileri varsa önerebilirseniz çok sevinirim.

hamsenin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar, iyi günler. Udemy üzerinden İngilizce kursu almak istiyorum. Şu anki seviyem A2 düzeyinde. Okul dönemim yoğun geçtiği için dershane tarzı bir İngilizce kursuna gitmem pek mümkün değil. Bu yüzden online bir kurs almak istiyorum. Udemy'e baktığımda çok fazla kurs çıkıyor. Ben de başlamışken gerçekten faydalı bir şey olsun istiyorum. Aranızda daha önceden böyle bir kurs almış veya bildiğiniz çevrenizde kullanmış birileri varsa önerebilirseniz çok sevinirim.
selamm öncelikle, benim de senin gibi ingilizce temelim vardı fakat adam akıllı bir şekilde bir kursa gidip öğrenmek istiyordum ilerde iş hayatım için vs katkı sağlayacağını düşünüyorum, ben bi arkadasımdan konusarak öğreni duymustum sonra denemek amaçlı ben de girip bakayım dedim ve keske daha önce öğrenseymişim diyorum. Bence ingilizceni gerçekten bir eğitmen ile birlikte geliştirmek istiyorsan mutlaka konusarak öğreni bir düşün derim hem hocalarla sesli görüştüğün için speaking açısından da çok faydasını göreceğini düşünüyorum umarım yardımcı olmuşumdurrrr:))))

gymrat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar, iyi günler. Udemy üzerinden İngilizce kursu almak istiyorum. Şu anki seviyem A2 düzeyinde. Okul dönemim yoğun geçtiği için dershane tarzı bir İngilizce kursuna gitmem pek mümkün değil. Bu yüzden online bir kurs almak istiyorum. Udemy'e baktığımda çok fazla kurs çıkıyor. Ben de başlamışken gerçekten faydalı bir şey olsun istiyorum. Aranızda daha önceden böyle bir kurs almış veya bildiğiniz çevrenizde kullanmış birileri varsa önerebilirseniz
kral ben konusarak öğren diye bi uygulama keşfettim sağ olsun bi arkadasım sayesinde uzun zamandır da reklamlarını görüyodum zaten çok olmadı 2-3 aydır ordan ing öğreniyorum ama bence baya iyi ben çalıştığım için online kurs arıyodum kendi ders saatlerini falan ayarlayabiliyon baya yararlı oldu benim için bi bakmanı öneririm şahsen

cameron5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
altta bir kardesim daha önermiş zaten ama bende aynı sekilde sana konusarak öğreni önerecektim kanka sonra da gelir burda bize bi teşekkür edersin :Dd

KeXaT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben I'm global language center'dan online ders almıştım seçilen hoca nitelikliydi ünide ingiliz dili ve edebiyatı okuyorum hazırlık sınıfındayken 2 aylık bi program yaptılar bana kısa sürede umduğum seviyenin çok üstüne çıktım.