Online Futbol Manejerlik

Bu konuyu okuyanlar

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Arkadaşlar oyunu 1 sezon oynadım henüz gerçekten çok keyifli oyun ve bir çok dilde mevcut. Oyunda hiç bir şekilde gerçek para harmanız gerekmiyor üstünlük sağlamak için bu tür oyunları sevenler varsa mutlaka denemelisiniz. Ekran görüntüleri ingilizce fakat siz türkçe oynatabilirsiniz. Kayıt için tıkla. Bu arada oyunu tanıtmışken kayot olabileceğiniz linkide referanslı verdim teşekkür ederim.

1.png

2.png

3.png

4.png

Kayıt için tıkla

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
browser tabanlı, gerçek zamanlı futbol manejerlik seven yokmudur ? :) Şuan U-21 milli takım hocalığı için oylama var 2 adayız bakalım sonucunda ne olacak. İleride oyuna federasyon eklekecek ve takım hocaları federasyonda falan yer alacaklar.

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeşim.2-3 ay düzenli bir şekilde oynadım.zirveye oturdum ama para sıkıntısı çektim.transfer yapmam gerekliydi.Ben de fake hesap açtım :devil2::devil2: 1 ay o şekilde devam ettim.şampiyonluğa 2 maç kala '' BANNED '' :D:D İhaleye fesat karıştırmak ve organize suç orgütü kurmaktan dolayı atıldım :D:D

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
:D para sıkıntısını çözmek için stadyumu ve gelir getiren binaları geliştirmek lazım ama anlıyabiliyorum top level lig'de fiyatlar astronomik o yüzden ben genç takıma biraz yatırım yapıyorum :) zevkli ve güzel bir oyun.