Online bi oyun arıyoruz

umutaltdag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ilr oynayabilecegimiz bi online oyun arıyoruz türü farketmez

buskudar

Asistan
Reaksiyon puanı
75
ilr derken ne demek istediğini anlamadım ama M.A.R.S var TPS türü tavsiye ederim grafikleri güzeldir.

tyrael533

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba online bir oyuna başlamamanı tavsiye ederim bağımlılık yapıyor, bir başka yazıdada aynı yorumu yapmıştım free(ücrestiz) yazan oyunlarda dahi oynamak için ilk başta kolay bir şekilde bağlıyor sonra alınsın cashler goldlar asla para harcamam diyen birisi olarak çok para harcadım benden söylemesi.arkadaşlarınla multiplayer olara oynayabilirsin daha zevklidir.sen kazanmak için oynarken karşıda para için çalışan bir ekip var unutma.

umutaltdag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba online bir oyuna başlamamanı tavsiye ederim bağımlılık yapıyor, bir başka yazıdada aynı yorumu yapmıştım free(ücrestiz) yazan oyunlarda dahi oynamak için ilk başta kolay bir şekilde bağlıyor sonra alınsın cashler goldlar asla para harcamam diyen birisi olarak çok para harcadım benden söylemesi.arkadaşlarınla multiplayer olara oynayabilirsin daha zevklidir.sen kazanmak için oynarken karşıda para için çalışan bir ekip var unutma.

Çok iyi bilirim
Bize mobil bir oyun lazım ilr derken ile demek istedim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İkariam, ogame gibi oyunları rahatlıkla mobil cihazlarınızda oynayabilirsinizb

Dazu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Oyundan bol ne var :) Smite,metin2,maestia,LoL

HeroGaki

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar adam telefon üzerinden oynanabilecek online bir oyun arıyor siz neler yazıyorsunuz saçma sapan...

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Ogame tavsiye ederim. Pegasus evrenine beklerim.