Soru öneri?

Bu konuyu okuyanlar

lerwy@root

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
hay gays böğün çöp sistemimde after effects ve adobe premiere açicaz umarım yanmaz,, herneyse sadede gelelim laptop cok iyi deil 1,2 seneye alicam yenisinide simdiden temel atmak ve eğlence olsun diye after effects ve premiere öğrenmek istiyorum amacim uzuun uzuun videolar ile degil de çoğunlukla 1 dkdan az olan videolar editlemek dizi sahnesi anime sahnesi olsun vb, sistemin aşşağıda eski sürüm kurmak istemiyorum(2017, 2017+) fikirlerinizi bekliyorum,,

İşlemci: İntel Core i5 3230M 2.60 GHz 4 çekirdek
RAM : DDR3 4GB (Ramaxel)
Ekran Kartı: İntel HD Graphics 4000 + Amd Radeon HD 8570M

Son düzenleme:

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
oldukça zor açar diye düşünüyorum. çünkü;

Windows​

AFTER EFFECTS.
Minimum specificationsRecommended specifications
Processor Intel or AMD Quad-Core Processor(8-Core or above for Multi-Frame Rendering recommended)
Operating system Microsoft Windows 10 (64 bit) versions 1909 and later.Microsoft Windows 10 (64 bit) versions 1909 and later
RAM16 GB of RAM32 GB recommended
GPU2 GB of GPU VRAM
Adobe strongly recommends updating to NVIDIA driver 472.12 or later when using After Effects. Drivers prior to this have a known issue which can lead to a crash.

Note: If you use a Windows 11 machine with NVIDIA GPUs, you must upgrade to version 472.12 to work.
4GB or more of GPU VRAM recommended
Hard disk space15GB of available hard-disk space; additional free space required during installation (cannot install on removable flash storage devices)Additional disk space for disk cache (64GB+ recommended)
Monitor resolution 1920 x 10801920x1080 or greater display resolution
InternetInternet connection and registration are necessary for required software activation, validation of subscriptions, and access to online services.*
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows ADOBE PREMİERE​

• SSE2 desteğiyle 2 GHz veya daha hızlı işlemci; HDV ya da AVCHD düzenleme özelliği ve Blu-ray veya AVCHD dışa aktarma özelliği için gerekli çift çekirdekli işlemci, XAVC S için gerekli Core i7
  • Service Pack 1 bulunan Microsoft Windows 7, Windows 8 ya da Windows 10 (32 bit sürümleri 32 bit sistemlere yüklenecektir; 64 bit sürümleri 64 bit sistemlere yüklenecektir)
  • 2 GB RAM
  • Uygulama yüklemek için 10 GB kullanılabilir sabit disk alanı; içerik indirmek için ek 5 GB
  • 1024x768 ekran çözünürlüğü (%100 ölçek çarpanında)
  • Microsoft DirectX 9 veya 10 uyumlu ses ve ekran sürücüsü
  • DVD-ROM sürücüsü (DVD'den kurulum için)
  • DVD yazmak için uyumlu DVD yazıcı, Blu-ray disk yazmak için uyumlu Blu-ray yazıcı gerekir
  • QuickTime 7 yazılımı
  • Windows Media Player (Windows Media formatlarını içe/dışa aktarma için gereklidir)
  • Ürün etkinleştirmesi ve içerik indirme için İnternet bağlantısı gerekir*

lerwy@root

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
dostum bu 21 versiyonu daha düşüklerinden bahsediyorum, hatta düsününce 16 bile olabilir
oldukça zor açar diye düşünüyorum. çünkü;

Windows​

AFTER EFFECTS.
Minimum specificationsRecommended specifications
ProcessorIntel or AMD Quad-Core Processor(8-Core or above for Multi-Frame Rendering recommended)
Operating system Microsoft Windows 10 (64 bit) versions 1909 and later.Microsoft Windows 10 (64 bit) versions 1909 and later
RAM16 GB of RAM32 GB recommended
GPU2 GB of GPU VRAM
Adobe strongly recommends updating to NVIDIA driver 472.12 or later when using After Effects. Drivers prior to this have a known issue which can lead to a crash.

Note: If you use a Windows 11 machine with NVIDIA GPUs, you must upgrade to version 472.12 to work.
4GB or more of GPU VRAM recommended
Hard disk space15GB of available hard-disk space; additional free space required during installation (cannot install on removable flash storage devices)Additional disk space for disk cache (64GB+ recommended)
Monitor resolution 1920 x 10801920x1080 or greater display resolution
InternetInternet connection and registration are necessary for required software activation, validation of subscriptions, and access to online services.*
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows ADOBE PREMİERE​

• SSE2 desteğiyle 2 GHz veya daha hızlı işlemci; HDV ya da AVCHD düzenleme özelliği ve Blu-ray veya AVCHD dışa aktarma özelliği için gerekli çift çekirdekli işlemci, XAVC S için gerekli Core i7
  • Service Pack 1 bulunan Microsoft Windows 7, Windows 8 ya da Windows 10 (32 bit sürümleri 32 bit sistemlere yüklenecektir; 64 bit sürümleri 64 bit sistemlere yüklenecektir)
  • 2 GB RAM
  • Uygulama yüklemek için 10 GB kullanılabilir sabit disk alanı; içerik indirmek için ek 5 GB
  • 1024x768 ekran çözünürlüğü (%100 ölçek çarpanında)
  • Microsoft DirectX 9 veya 10 uyumlu ses ve ekran sürücüsü
  • DVD-ROM sürücüsü (DVD'den kurulum için)
  • DVD yazmak için uyumlu DVD yazıcı, Blu-ray disk yazmak için uyumlu Blu-ray yazıcı gerekir
  • QuickTime 7 yazılımı
  • Windows Media Player (Windows Media formatlarını içe/dışa aktarma için gereklidir)
  • Ürün etkinleştirmesi ve içerik indirme için İnternet bağlantısı gerekir

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
''sistemin aşşağıda eski sürüm kurmak istemiyorum(2017, 2017+) fikirlerinizi bekliyorum,,'' böyle yazdıktan sonra benden eskileri söylememi beklemeyin