Önerebileceğiniz akıllı saat varmı?

Bu konuyu okuyanlar

oguzhanuyar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hocam Huawei GT2 Pro kullanıyorum. Tavsiye ederim kalp ritimi ve spo2 için almıştım.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Akıllı bileklik olur mu?
Ben Xiaomi Mi Band 5 kullanıyorum. Bir çok fonksiyon var;

Nabız ölçme,
Egzersiz fonksiyonları,
Stres ölçme,
Hava durumu gösterme,
Kamera ile çekim yapma,
Telefondan gelen arama ve uygulama bildirimleri gösterme,
İstediğin gibi arka plan ayarlama.
Amoled ekran ve 14 gün giden şarj.
Daha bir çok fonksiyonu var.

AbdulkadirGUNAY

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Her ne kadar akıllı saat olmasa da Mi Band 4 kullanıyorum ve memnun sayılırım ama artık yetersiz geliyor gibime geliyor yeni çıkanların özelliklerine bakınca. Diğerlerine kıyasla nispeten uygun fiyatlı olması sebebiyle yeni çıkan Mi Watch'a geçmeyi düşünüyorum ama bütçeyi denkleştiremedim henüz.

Ama sanırım siz şebekeye bağlanabilen SIM kartlı bir model bakıyorsunuz sanırım. Tam olarak bütçenizi vs. belirtirseniz daha iyi olur.

yusufedis1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Her ne kadar akıllı saat olmasa da Mi Band 4 kullanıyorum ve memnun sayılırım ama artık yetersiz geliyor gibime geliyor yeni çıkanların özelliklerine bakınca. Diğerlerine kıyasla nispeten uygun fiyatlı olması sebebiyle yeni çıkan Mi Watch'a geçmeyi düşünüyorum ama bütçeyi denkleştiremedim henüz.

Ama sanırım siz şebekeye bağlanabilen SIM kartlı bir model bakıyorsunuz sanırım. Tam olarak bütçenizi vs. belirtirseniz daha iyi olur.
Bütçem en fazla 100 tl ben öğrenci olduğum için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçeniz ne kadar?
100 tl

xKemalC

Doçent
Reaksiyon puanı
627
Hocam sizi anlıyorum. Maalesef o bütçeye çok da kaliteli bir saat alamazsınız. Benim size önerim biraz daha biriktirin ve adam gibi güzel bir saat alın önerim mi band 5. Yine de siz bilirsiniz.

yusufedis1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Hocam sizi anlıyorum. Maalesef o bütçeye çok da kaliteli bir saat alamazsınız. Benim size önerim biraz daha biriktirin ve adam gibi güzel bir saat alın önerim mi band 5. Yine de siz bilirsiniz.
A101 e 9917 piranha saat gelicek yarın
Olurmu o saat doçent bey

AbdulkadirGUNAY

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Şart değil ama bileklik de olabilir mesela siz mi band 5 dediniz 218 tl miş ama case 4u band 5 diye bir model var olur mu sizce?
Mi Bandler zaten piyasada fiyat performans oranı en yüksek olan uygun fiyatlı bileklik serisi demek yanlış olmaz sanırım. Mi Bandden daha da düşmenizi önermem. Acele etmeyin daha fazla biriktirin.. Çıktığında Mi Band 6'nın fiyatı daha yüksek olacaktır haliyle 4 ve 5'e göre ama sabredip 5 almanızı öneririm.

İhriz

Asistan
Reaksiyon puanı
297
-Apple Watch Series 6:
Sağlık uygulamaları ile dikkat çeken Apple Watch Series 6’nın yenilenen sensör özellikleri sayesinde dilediğiniz yerde kanınızın oksijen seviyesini ölçebilir veya EKG çekebilirsiniz. Geliştirilen uygu uygulaması günlük yatış zamanınızı takip ederek uyku düzeni yakalamanıza yardımcı olmaktadır. Tüm gün boyunca açık kalan Retina özellikli ekranı 368 x 448 piksel görüntü kalitesi sağlamaktadır. Apple’ın diğer watch modellerinden farklı olarak bu seride mavi ve kırmızı renk seçeneğinin bulunmasıdır. Apple Watch Series 6 üzerinden arkadaşlarınızla görüşme yapabilirsiniz.

-Apple Watch SE:
Yeni nesil özellikleri ve uygun fiyatıyla öne çıkan Apple Watch Se, tasarım olarak Apple Watch Series 6 ile aynı yapıya sahiptir. Çift çekirdeği bulunan S5 SiP sayesinde çok hızlı bir şekilde işlem yapabilmektedir. Apple Watch Se’de yer alan birçok spor modu sizleri bekliyor. Sağlığınızı önemseyen bu model, vücudunuzda olumsuz bir durumla karşılaştığında sizi bilgilendirerek doktora gitmeniz konusunda uyarı yapmaktadır. Apple Watch Se ile gelen aramaları rahatlıkla cevaplayabilir veya mail dönüşü yapabilirsiniz. Ek olarak Apple Watch Se, 50 metreye kadar su basıncına dayanabilmektedir.

-Huawei Watch Gt 2 Pro:
Titanyum malzeme ile üretilen çerçeve kısmının gelen darbelere karşı oldukça dayanıklı olduğunu söyleyebiliriz. 52 gram ağırlığında olan Huawei Watch GT2 Pro’nun AMOLED özellikli 1.39 inçlik ekranı mevcuttur. Bu ekran, 454 x 454 HD piksel görüntü kalitesi sağlamaktadır. 200’den fazla arayüz seçeneği arasından zevkinize uygun tasarımı seçebilirsiniz. Saatin önemli özellikleri arasında olan hareket algılama sensörü, yaptığınız sporu tespit ederek en doğru veriyi sizlere sunmaktadır. Saat içerisinden 100’den fazla spor dalı bulunmaktadır. Huawei Watch GT2 Pro, 24 saat boyunca vücudunuzu takip ederek sizi bilgilendirmektedir.

-Honor Watch Magic 2:
Sporcuların seveceğini düşündüğümüz ve oldukça şık bir görüntüye sahip olan bu saat gün boyunca vücudunuzu takip etmenize yardımcı olmaktadır. Yaktığınız kaloriyi, hızınızı ve kalp atış hızınızı gösteren bu saat su geçirmez bir şekilde tasarlanmıştır. İsterseniz denizde isterseniz havuzda kullanabileceğiniz saatin, GPS özelliği de bulunmaktadır. Honor Watch Magic 2 geliştirilmiş pil performansı sayesinde 2 haftaya kadar kullanım süresi sunmaktadır.

-Samsung Galaxy Watch:
Samsung Galaxy Watch saatinin 46 ve 42mm olmak üzere iki farklı seçeneği bulunmaktadır. 46mm olan saati tercih etmeniz durumunda 4 güne kadar batarya ömrü sunan Samsung Galaxy Watch, aynı marka telefon kullananların tüm dünyada en çok tercih ettiği saat modelidir. Hem Android hem de IOS uyumluluğu olan bu saatin içerisinde 39’dan fazla egzersiz programı bulunmaktadır.

-Fitbit Versa 2:
Fiyat/performans bakımından en iyi saatler arasında yer alan Fitbit Versa 2 güzel ve bir o kadar kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Ekranının sürekli açık kalması sayesinde spor yaparken ihtiyaç duyduğunuz birçok bilgiyi anında görüntüleyebileceğiniz saatin bir diğer özelliği ise Alexa ile eşleştirilebilir olmasıdır.

-Xiamoi Amazfit Pace 2:
Sporcular için özel olarak tasarlanmış Xiaomi Amazfit Pace 2 saati adımsayar, kalp ritim ölçme, uyku takibi gibi 11 farklı aktiviteyi gösterme özelliğine sahiptir. 280 mAh bataryası sayesinde 5 güne kadar kullanım ömrü sunan saat 1 saatte tam şarj olmaktadır. Yüksek ısıya, kimyasal etkilere, çizilmeye ve darbeye dayanıklı karbon fiber takviyeli polikarbonat gövdeye ve çizilmeye dayanıklı sertleştirilmiş cama sahip olan saati yıllar boyunca deforme olmada kullanabilirsiniz.

-Haylou LS 01:
Güzel bir tasarımı olan akıllı saat 1.3 inç LCD ekrana sahiptir. Kolay çıkartılıp takılabilir kayışı ile özelleştirme konusunda iyi bir yere sahip olan Haylou LS 01 210 mAh kapasiteli bataryaya sahiptir. Bu batarya sayesinde saati 14 gün boyunca hiç şarja takmadan kullanabilirsiniz. Adım sayacı, aktivite takibi gibi 9 farklı spor modunu destekleyen saat IP68 sınıfında su ve toz geçirmezlik özelliğine sahiptir.