OnePlus 9 serisi bugün piyasaya sürüldü

Bu konuyu okuyanlar

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177
OnePlus 9 serisi Söylenti özeti: Beklenen Özellikler, Özellikler ve  Lansmandan önce Fiyat | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji  Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi

Bugün gerçekleştirilen lansmanda, OnePlus 9 serisi tanıtıldı. Orta format kamera üreticisi Hasselblad ortaklığı ile yapılan cihazların kamerası, lansmanda oldukça dikkat çekti. OnePlus 9 serisi iki model olmak üzere karşımıza çıkıyor. Bu modeller ise, Oneplus 9 ve OnePlus 9 Pro.

OnePlus 9 Pro kamera konusunda oldukça iddialı.

Yeni OnePlus 9 serisinde, OnePlus 9 Pro oldukça iddialı bir kameraya sahip.

Ekran Görüntüsü (8).png

OnePlus 9 Pro, kamera konusunda oldukça iyi görünüyor. Cihazların kamera özelliklerine gelecek olursak; OnePlus 9 Pro'nun arka kameraları ise, 48 megapiksel geniş açılı OIS, 50 megapiksel ultra geniş açılı kamera, 8 megapiksel telefoto ve 2 megapiksel mono kameraya sahiptir. Ön kamera ise, 32 megapiksel geniş açılı bir selfie kamerası tercih edilmiş.
OnePlus 9'ın arka kameraları ise, 48 megapiksel geniş açılı OIS, 50 megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 2 megapiksel monochrome kameraya sahiptir. Ön kamera ise, 16 megapiksel geniş açılı selfie kamerası tercih edilmiş.

Cihazların teknik özelliklerine gelecek olursak;
OnePlus 9, 120Hz ekran yenileme hızına sahip, 6.55 inç 1080P AMOLED ekran tercih edilmiş. OnePlus 9 Pro'da ise, 120Hz ekran yenileme hızına sahip, 6.70 inç UHD AMOLED ekran tercih edilmiş. Her iki cihazda Qualcomm Snapdragon 888 işlemcisinden güç alıyor. Ram ve Depolama seçeneklerine gelecek olursak, her iki cihazda aynı seçenekleri kullanıyor, 8 GB RAM + 128 GB depolama seçenekleri ve 12 GB RAM + 256 GB depolama seçenekleri yer alıyor. Batarya kısmına gelecek olursak; OnePlus 9'da, 65W hızlı şarj ve 15W kablosuz hızlı şarjı destekleyen, 4500 mAh batarya yer alırken, OnePlus 9 Pro'da, 65W hızlı şarj ve 50W kablosuz hızlı şarjı destekleyen , 4500 mAh batarya yer alıyor. Her iki cihazda, IP68 sertifikasına sahip.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,994
Kameraları güzel gibi duruyor. Android sevenler tercih edebilir fakat bana telefon olarak iPhone çok daha basit ve kullanışlı geliyor.

Son Şövalye21

Asistan
Reaksiyon puanı
369
One plus iyi vaatler sunuyor.
Yazılım konusunda bir sıkıntıda olmazsa bu işi götürebilirler belki.
Fiyatlar kaç TL?

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,377
8K çok.
Bizim milletimizin alım gücü düşük olduğu için bu herkes alamaz.
One plus 9 bana çok normal geldi donanım olarak.
Çok pahalı olmasa gerek.
Siyaset yapmayın lütfen.
Normal derken 888 var. Kamera yönünden başarılı.

Sd nin en güçlü işlemcisini kullanıyor.

Son Şövalye21

Asistan
Reaksiyon puanı
369
Normal derken 888 var. Kamera yönünden başarılı.

Sd nin en güçlü işlemcisini kullanıyor.
Snapdragon tarafında pek bilgim yok pardon.
Normal 9'un kamerası biraz düşük geldi o kadar.
Düşük geldi derken ben s21 yada iphone 12 kullanmıyorum.
Sadece ön kamerası biraz düşük.

SPRONZ

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
122
oneplus gittikçe büyüyor

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
OnePlus 9 serisi Söylenti özeti: Beklenen Özellikler, Özellikler ve  Lansmandan önce Fiyat | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji  Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi

Bugün gerçekleştirilen lansmanda, OnePlus 9 serisi tanıtıldı. Orta format kamera üreticisi Hasselblad ortaklığı ile yapılan cihazların kamerası, lansmanda oldukça dikkat çekti. OnePlus 9 serisi iki model olmak üzere karşımıza çıkıyor. Bu modeller ise, Oneplus 9 ve OnePlus 9 Pro.

OnePlus 9 Pro kamera konusunda oldukça iddialı.

Yeni OnePlus 9 serisinde, OnePlus 9 Pro oldukça iddialı bir kameraya sahip.

Ekli dosyayı görüntüle 144752

OnePlus 9 Pro, kamera konusunda oldukça iyi görünüyor. Cihazların kamera özelliklerine gelecek olursak; OnePlus 9 Pro'nun arka kameraları ise, 48 megapiksel geniş açılı OIS, 50 megapiksel ultra geniş açılı kamera, 8 megapiksel telefoto ve 2 megapiksel mono kameraya sahiptir. Ön kamera ise, 32 megapiksel geniş açılı bir selfie kamerası tercih edilmiş.
OnePlus 9'ın arka kameraları ise, 48 megapiksel geniş açılı OIS, 50 megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 2 megapiksel monochrome kameraya sahiptir. Ön kamera ise, 16 megapiksel geniş açılı selfie kamerası tercih edilmiş.

Cihazların teknik özelliklerine gelecek olursak;
OnePlus 9, 120Hz ekran yenileme hızına sahip, 6.55 inç 1080P AMOLED ekran tercih edilmiş. OnePlus 9 Pro'da ise, 120Hz ekran yenileme hızına sahip, 6.70 inç UHD AMOLED ekran tercih edilmiş. Her iki cihazda Qualcomm Snapdragon 888 işlemcisinden güç alıyor. Ram ve Depolama seçeneklerine gelecek olursak, her iki cihazda aynı seçenekleri kullanıyor, 8 GB RAM + 128 GB depolama seçenekleri ve 12 GB RAM + 256 GB depolama seçenekleri yer alıyor. Batarya kısmına gelecek olursak; OnePlus 9'da, 65W hızlı şarj ve 15W kablosuz hızlı şarjı destekleyen, 4500 mAh batarya yer alırken, OnePlus 9 Pro'da, 65W hızlı şarj ve 50W kablosuz hızlı şarjı destekleyen , 4500 mAh batarya yer alıyor. Her iki cihazda, IP68 sertifikasına sahip.

Ön kamerada 4k kayıt sunmasada genel olarak cihaz iyi ama benim bu sene favori cihazım bu değil Snapdragon 888 li S21 ultra.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Hasselblad ile yapılan ortaklıktan OnePlus 9 Pro'nun kamerada çok daha iyi olmasını beklerdim. Sonuçlar hayal kırıklığı. Güncellemelerle umarım toparlarlar.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Hasselblad ile yapılan ortaklıktan OnePlus 9 Pro'nun kamerada çok daha iyi olmasını beklerdim. Sonuçlar hayal kırıklığı. Güncellemelerle umarım toparlarlar.
Yazdıklarına katılıyorum.Snapdragon 888 li S21 ultra bunu kamerada tokat manyağı yapıyor.Ön kamerası hem fotoğraf hem video tarafında beklentilerin çok altında.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Yazdıklarına katılıyorum.Snapdragon 888 li S21 ultra bunu kamerada tokat manyağı yapıyor.Ön kamerası hem fotoğraf hem video tarafında beklentilerin çok altında.
Mrwhosetheboss exynos versiyonu s21 ultra vs oneplus 9 pro kıyaslaması yaptı ve sonuç olarak Exynos 2100 lü S21 Ultra kamera konusunda daha iyi.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
OnePlus 9 Pro ilk çıktığı zamanki gibi olmasa da bence S21 Ultra ve Mi 11 Ultra'nın gerisinde. Bu sene Samsung ve Xiaomi kendi aralarında yarışıyor.
Güncellemelerden sonraki durum: