Oneplus 7t çok mu sade ?

Bu konuyu okuyanlar

Yanlız adam..

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
merhaba forum Oneplus 7t fiyat performans açısından çok övülüyordu lakin ben arayuzunen baktığımda bana çok sade işlevssiz geldi böyle renkli bir telefon değil sanki pek bir sey hissettirmeye bana sizce sade bir telefon mu?

enesdegirmenci

Asistan
Reaksiyon puanı
252
Telefon oldukça akıcı ve performanslı. Sade arayüzü sen değiştirebilirsin...

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
OxygenOS gayet akıcı ve sade bir arayüz. İşlevsiz demek doğru olmaz, gayet kullanışlı bir arayüz.

Yanlız adam..

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Öyle olabilir ama arayüzden bahsediyorum ve orjinal romun yerini hiçbir şey tutmaz..

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
merhaba forum Oneplus 7t fiyat performans açısından çok övülüyordu lakin ben arayuzunen baktığımda bana çok sade işlevssiz geldi böyle renkli bir telefon değil sanki pek bir sey hissettirmeye bana sizce sade bir telefon mu?
Sade olması bence daha iyi.Gereksiz detaylarda boğulmazsın.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
İşlevsizlikle alakası yok. Realme UI benzeri sade bir arayüz.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
İşlevsizlikle alakası yok. Realme UI benzeri sade bir arayüz.
Mİ9T'den sonra Realme'ye geçmek istiyorum kafaya koydum ama alırsam AMOLED ekranlı bir model alırım IPS kullanamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Mİ9T'den sonra Realme'ye geçmek istiyorum kafaya koydum ama alırsam AMOLED ekranlı bir model alırım IPS kullanamıyorum

Realme Xt fiyatı çok uçtu, X2 de artık ithalatçı garantili bile stokta yok. Oled ekranla gelirse Realme 7 serisini veya oppo reno 4 serisini bekleyin bence hocam.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Realme Xt fiyatı çok uçtu, X2 de artık ithalatçı garantili bile stokta yok. Oled ekranla gelirse Realme 7 serisini veya oppo reno 4 serisini bekleyin bence hocam.
hocam şuan için demiyorum 3 sene sonrası için diyorum çünkü ben bundan sonra bir telefonu max 3 sene kullanacam çünkü 3.yılımda telefon bana yetersiz geliyor ve sıkılıyor bu durumu ben 5s'te yaşamıştm ondan biliyorum ayrıca bir telefonu 5 sene kullanmayacaksın çünkü elinde elinde kalıyor

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
Bendede o takıntı var ama ekonomiden dolayı IPS almak zorunda kalıyorum.

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
AMOLED takıntım olmasaydı zaten RN8 Pro alırdım bir de Google telefon ve mesajlar var diye RN8 Pro istemedim Xiaomi'den bu yüzden soğudum
Evet bende şuan Redmi Note 8 kullanıyorum google mesajlar ve aramalar çok gıcık hindistan romu yüklemeyi düşünüyorum ama garanti bitsin öyle bootloader kilidini açıp cihazı garanti dışı bırakmak istemiyorum.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Evet bende şuan Redmi Note 8 kullanıyorum google mesajlar ve aramalar çok gıcık hindistan romu yüklemeyi düşünüyorum ama garanti bitsin öyle bootloader kilidini açıp cihazı garanti dışı bırakmak istemiyorum.
Aynı şekilde ben de :/

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Oxygen OS sade ama işlevsel. MIUI'gibi gereksiz detaylarla göz boyamıyor( MIUI kullanıcı olarak söylüyorum)