One Plus önerirmisiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Arkadaşlar oneplus nord almayı düşünüyorum. Sizce kaç yıl götürür beni ve kaç yıl güncelleme alacak?
Oneplus cihazları 3 yıl güncelleme alıyor.4 yıl götürür diye düşünüyorum.Oneplus nord bildiğim kadarıyla ülkemizde garantili satılmıyor.Senin yerinde olsam Oneplus nord yerine A52 alırdım.Samsungun servis olayı eskiye göre iyi durumda.Tabiki tercih senin.İyi forumlar.

Telefoncanavarı18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Oneplus cihazları 3 yıl güncelleme alıyor.4 yıl götürür diye düşünüyorum.Oneplus nord bildiğim kadarıyla ülkemizde garantili satılmıyor.Senin yerinde olsam Oneplus nord yerine A52 alırdım.Samsungun servis olayı eskiye göre iyi durumda.Tabiki tercih senin.İyi forumlar.
Teşekkürler

SÜLEYMAN EROĞLU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
5 aydır 12/256 modelini kullanıyorum. Çok memnunum.Hafif ve şık bir tasarımı var. Telefon çok akıcı ve hızlı. Sd765g işlemci güzel bir performans veriyor. Kameraları aynı fiyata alabileceğin Tr garantili cihazlardan daha iyi ve gece modu çok iyi.90 hz fluid amoled hdr10+ ekran çok güzel. Kısacası garanti konusunu gözardı ettiysen oneplus nord aynı fiyat aralığındaki TR garantili cihazlardan daha iyi bir deneyim sunar. Android 11 güncellemesini aldı. 12 ve 13 güncellemelerini de alacaktır

Telefoncanavarı18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
5 aydır 12/256 modelini kullanıyorum. Çok memnunum.Hafif ve şık bir tasarımı var. Telefon çok akıcı ve hızlı. Sd765g işlemci güzel bir performans veriyor. Kameraları aynı fiyata alabileceğin Tr garantili cihazlardan daha iyi ve gece modu çok iyi.90 hz fluid amoled hdr10+ ekran çok güzel. Kısacası garanti konusunu gözardı ettiysen oneplus nord aynı fiyat aralığındaki TR garantili cihazlardan daha iyi bir deneyim sunar. Android 11 güncellemesini aldı. 12 ve 13 güncellemelerini de alacaktı
Mesaj otomatik birleştirildi:

5 aydır 12/256 modelini kullanıyorum. Çok memnunum.Hafif ve şık bir tasarımı var. Telefon çok akıcı ve hızlı. Sd765g işlemci güzel bir performans veriyor. Kameraları aynı fiyata alabileceğin Tr garantili cihazlardan daha iyi ve gece modu çok iyi.90 hz fluid amoled hdr10+ ekran çok güzel. Kısacası garanti konusunu gözardı ettiysen oneplus nord aynı fiyat aralığındaki TR garantili cihazlardan daha iyi bir deneyim sunar. Android 11 güncellemesini aldı. 12 ve 13 güncellemelerini de alacaktır
Çok teşekkür ederim hocam. Peki kaç yıl kullanrm sizce?

SÜLEYMAN EROĞLU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok teşekkür ederim hocam. Peki kaç yıl kullanrm sizce?
Telefon kullanım süresi sizin ihtiyaçlarınıza ve yaptıklarınıza göre değişir. Ram ve depolamada zaten hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Kullanım süresini en çok etkileyen şey işlemcidir. İçerisinde orta-üst seviye ve 5g destekli sd765g var. Bu işlemci Tr garantili orta seviye cihazlarda bulunan sd730, sd732,sd720 gibi işlemcilerden daha uzun ömürlü olur. Bence 3 yıl rahat kullanırsınız. Daha sonraki yıllar için net bir yorum yapamam. Tabi bu sürelere garantı,ekran ve batarya gibi konuları dahil etmediğimi bildirmek isterim

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Nord'un sanırım tek eksisi plastik çerçeveye sahip olması. Onun haricinde güzel bir cihaz. Garantisiz cihazlarda en az sıkıntı çıkaran marka da OP zaten. Eğer o fiyatlarda bir ürün alacak olsaydım tercih edebilirdim.

wildecooke

Asistan
Reaksiyon puanı
76
4 aydır OnePlus kullanıyorum Android olarak başka cihaz kullanmam artık.