One M9'un Türkiye Satış Tarihi Belli Oldu

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

thebest

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2840 mah batarya da ne demek ya. Dalgamı geçiyorlar. Arttırın şu pil değerlerini. koysana 3300 mah batarya da görim seni HTC. Hiç bir yenilik yok. Ön kamera ultrapiksel olmuşmuş falanda filan. 3 GB Ram de hayal kırıklığı, madem amiral gemisisin 4GB ram olacak. Hayır bide pahalı, nerden baksan Türkiye'ye 2800 TL'den girer en iyi ihtimalle. Bence en iyisi yaza doğru beklemek, daha nice snapdragon 810 lu teller çıkacak. Sırf metal kasa diye de bi telefona 2800 lira verilmez.

Samsung cephesine gelince, Galaxy S6'nın bataryasını arttıracakları yere düşürmüşler, 2550 mah batarya koyarak dalga geçiyorlar tüketiciyle. Neymiş 10 dakikalık şarjla 4 saat kullanım vaat ediyormuşmuş, hadi ordan canım sende. neye göre 4 saat, aç bakalım 3g'yi kablosuzu bide full parlaklıkta videoyu, bakalım 4 saat gidecekmi o şarj. Birde kablosuz şarjı devrim gibi gösteriyorlar, ya zaten LG bu teknolojiyi kullanıyordu.

Samsung Galaxy S6 Edge'ye gelince; Zaten koskoca akıllı telefonlarda telefonu tutabilecek hiç biyer kalmamışken bir de kenarlarını da ekran yaptınız, hiç tutamayalım diye mi. Artık İple duvara falan asarız.

cozar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Avrupa ile aramızda 1000TL fark koyarak getirirler.

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
2500 TL yi geçmez umarım fiyatı.

hTC yenilik yapmamış diyenler Sony Xperia Z2 ile Z3'ü karşılaştırsın asıl en köklü(!) yenilikler bu iki jenerasyonda.

Şaka gibi gerçekten adamlar Snapdragon 810 işlemci kullanmış, hep denildi neden 3 GB ram değil diye o da olmuş. Neden 4 Up dediniz 20 Mp'e çıkarılmış. Estetik bir iki kusur dışında bu cihazdan iyisi yok.

Belki f/p oranı iki jenerasyon gibi devam ederse G4.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Almayın kardeşim almayın, vermeyin şu cihazlara 2000 liralar 2500 liralar yazıktır günahtır.
Cihaza gelince haticenin beğendiğim bi tasarım anlayışı vardı m7'den sonra onu da kaybettiler artık tırt cihazları bana göre. upymiş metal kasaymış da 2500 liraymış bunlar hep boş. Geçiniz..

cexen

Asistan
Reaksiyon puanı
11
piyasaya çıkan yada çıkacak olan hiçbir cihaz 750 tl den fazla etmez. Acı gerçek bu maalesef. kaldı ki 750 tl yide bol keseden atarak söylüyorum.
bizler ........... kadar telefonlara 2500-3000 tl verdikçe daha çok söğüşlerler bizi. Bugün 10000 tl dese apple yarın halk otobüsünde elinde o telefon olan görürsünüz. insanlar artık böyle yapacak bişi yok.
neyse içimi döktüm biraz. 😊

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
M9 almayı düşünüyorum evet. M8 i kamerasından dolayı almamıştım. Z2 yi alırken Kamerası, Bataryası ve Su geçirmezlik özelliği daha ağır basmıştı. Z2 den memnunum ama Volkswagen gibi. Sadece kaliteli. Heyecanı, keyfi vs. yok. HTC kullanırken daha keyifli hissediyorum. HD2 den beri One X, M7 her biri aldığımda çok keyifli cihazlardı. Custom rom olayı çok güzel. PDAlardan kalma eski bir alışkanlık.

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
2600-2800 arası rahat fiyat.

batu78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu nedir ya iyice abarttılar artık 2500+ telefon mu olur? abartıyorlar artık

TheFame

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Banada 2500+ olarak çıkacak gibi geliyor :dirol:

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Fiyatı ne olursa olsun umurumda değil bu cihaz M8 den geçiş yapmaya değecek kadar yeterli değil.
Daha çok M8 Plus M8 Hima gibi olmuş.
Yani adını haketmiyor, fiyatını da etmeyeceği aşikâr. İlk defa hayal kırıklığına uğrattın beni HTC. Elimdeki telefon ile 2 sene gitmeyi düşünüyorum. O zamanda bir tane M11 alır keyfime bakarım. Tabii "olmuş bu cihaz" dedirtebilirse.
Yoksa alternatifler çok.