One M9'un Tanıtım Videoları Ortaya Çıktı!

Bu konuyu okuyanlar

TheFame

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Kamera çıkıntısı gerçekten kötü olmuş zaten arkadaki o eğimi çıkıntı olmasın diye yapıyolardı arkadaki o eğime rağmen o çıkıntıyı nasıl beceriyorlar hayret üstelik cihazın kalınlığı da artmış
İlla Toshiba sensör kullanıcam diye böyle diretirsen olacağı bu HTC :dirol:

Netkolix

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Bir cok yabanci forumlarda bu videolar ciddi sekilde elestirilmis herkesin gorusu ayni M8 in aynisi ve samsung bile Dizayn konusunda bir hamle yapmisken Htc nin bir nokta bile degistirmeden ayni telefonu surmesi buyuk bir hayal kirikligi olacaktir, Evleaks in sizdirdigi bir önceki görselde herkesin begenisini kazanmisti ben dahil, insanlara yeni bir dizayn sunmalisiniz ara yuz ve islemci degildir hersey bilincli kullancilar bakar bu kriterlere belki ama yeni bir telefon kullaniyorum hissini verin bari Htc musterilerine yazik olmus gercekden cok buyuk beklentiler vardi bu cihaz icin...
Ben yinede Htc nin bir noktasina bile dokunmadan M8 in tipa tip benzerini cikaracagi ihtimalini vermiyorum ve ilk defa cihazin tanitimindan önce cihazi oldugu gibi ortaya koyan bir video cikiyor telefon dunyasinda bu ilk kez oluyor ve mantikli degil... bekleyip gorucez

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Video gerçekse HTC kendi ayağına sıkmış demektir. Sanırım akıllı telefon piyasasından çekilmek istiyor.

Reaksiyon puanı
10,325

teşekkürler arkadaşım, izlediğim iyi oldu... da, ben m8'i izlemiş gibi oldum yav.
sahiden insan azıcık bir fark koymalı değil miydi ya?
tasarımını her zaman beğendiğim, takdir ettiğim htc bu defa sanki çuvallamışa benziyor.
çünkü, tasarımı ne kadar iyi olursa olsun, yeni çıkan modelinde bir öncekinin aynısını görmek istemez.
bu durumda birkaç geliştirme dışında m8'le aynı bir cihaza niye dünyanın parasını verip alsın ki...?

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Ben beğendim telefonu. Gayet iyi görünüyor. Yazılımsal özellikleri de süper.

Netkolix

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Zaten var olan bir sey neden tekrar tanitma geregi duymuslar Htc nin ticari fikirleri akillara zarar:)

SBJKN1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Performans iyiyse yani Lollipop'u ve Sense 7'yi iyi optimize edebilmişlerse bu telefon oldu demektir.
8'in tasarımına hayran olan adamın M9 begenmemesine anlam veremedim.

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Performans iyiyse yani Lollipop'u ve Sense 7'yi iyi optimize edebilmişlerse bu telefon oldu demektir.
8'in tasarımına hayran olan adamın M9 begenmemesine anlam veremedim.
Beğenmemekten ziyade tüketici yenilik ister bunu göremezse, ürün müşteriyi tatmin etmez.

Son mesajlar