On bin tl'ye kadar laptop önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Thrandil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar genellikle kodlama ve ofis işlerinde kullanacağım. Tasarım şık ve zarif olursa çok daha iyi olur. Oyun çok az oynuyorum ama Bannerlord oynamak istiyorum açıkçası sorun yaşamadan oynamak isterim. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Merhaba arkadaşlar genellikle kodlama ve ofis işlerinde kullanacağım. Tasarım şık ve zarif olursa çok daha iyi olur. Oyun çok az oynuyorum ama Bannerlord oynamak istiyorum açıkçası sorun yaşamadan oynamak isterim. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.
Aceleniz yoksa bekleyiniz yeni modeller yolda

Zarif ve işinizi görür gibi geliyor bu model

O fiyat bandına hiç gerek yok hocam bence bu da yeter

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,310
Aceleniz yoksa bekleyiniz yeni modeller yolda

Zarif ve işinizi görür gibi geliyor bu model

O fiyat bandına hiç gerek yok hocam bence bu da yeter
10000 tl ye gtx 1650 mi komik :D :p
@Thrandil kesinlikle bundan daha iyisi yok hocam o fiyat bandında zaten kendimde bunu almayı düşünüyorum Tulpar T5 V19.2 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Reaksiyon puanı
390
Monster pişmanlıktır bizzat mağduriyet yaşamış olarak söylüyorum
Kaldı ki 10000tl değil 8000 tl attığım model
Hocam duyumlarıma göre teknik servisi gayet iyi diyorlardı. Bilgisayarlarında da sıkıntı yoktu. Siz nasıl bir sorun yaşadınız?

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Hocam duyumlarıma göre teknik servisi gayet iyi diyorlardı. Bilgisayarlarında da sıkıntı yoktu. Siz nasıl bir sorun yaşadınız?
Hocam tulpar v19.3 aldım 1 hafta sonra anakartı yandı daha sonra para iadesi istedim dediler ki isterseniz v19.4 ile değiştirelim dediler iyi peki dedim 1 hafta sonra gönderdikleri üründe de ölü pixel çıktı. Aslında panel değiştirmeyi teklif ettiler fakat daha 2 haftada bu kadar sorun yaşadım ve ilerde de böyle sorunlar yaşamak istemediğim için iade istedim

Reaksiyon puanı
390
Hocam eğer zarif ve şık bir bilgisayar istiyorsanız performans dan ödün vermeniz gerekecek. Çünkü dediğiniz bilgisayarlar tasarım odaklı olduğundan performansı düşük olacaktır. Ancak bu fiyatta dediğiniz tür bilgisayarlarda bannerlord oyununda medium- high arası tam performans alabilirsiniz.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
şımarıklık yapmışsın panelde ölü piksel çıkması onların suçu değil ki...
Neden ürün onların değil mi? Ben ürüne o kadar para vereceğim bir de servis ile mi uğraşacağım?? Bir tek o değil monsterdan şikayet edenlerin sayısı bir hayli fazla . Asus , Dell gibi markalarda gördünüz mü böyle bir şey??

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Neden ürün onların değil mi? Ben ürüne o kadar para vereceğim bir de servis ile mi uğraşacağım?? Bir tek o değil monsterdan şikayet edenlerin sayısı bir hayli fazla . Asus , Dell gibi markalarda gördünüz mü böyle bir şey??
Sen Casper alsan tüm çalışanları ülkeden sürdürmeye çalışan herhalde

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Sen Casper alsan tüm çalışanları ülkeden sürdürmeye çalışan herhalde
Yine siz. Şaka gibisiniz.Ben eğer o kadar para veriyorsam kaliteli olacak arkadaş ürün. Niye ben öteki markalarda böyle şikayetler duymuyorum? Eğer ürünün fiyatlarını düşürürler ise amenna

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
monster brash casperdan daha iyi marka brash casper almam Lenovo IdeaPad S145-15AST aldım gayet güzel yeterli.

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
691
Şık , Zarif : Macbook Pro 2. el'ine bir bak temiz bir şeyler bulursun ama Faturalı cihaz al.

Debug

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Hocam tulpar v19.3 aldım 1 hafta sonra anakartı yandı daha sonra para iadesi istedim dediler ki isterseniz v19.4 ile değiştirelim dediler iyi peki dedim 1 hafta sonra gönderdikleri üründe de ölü pixel çıktı. Aslında panel değiştirmeyi teklif ettiler fakat daha 2 haftada bu kadar sorun yaşadım ve ilerde de böyle sorunlar yaşamak istemediğim için iade istedim
En iyisini yapmışsınız.

Thrandil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.
Şu iki ürün arasından hangisini önerirsiniz ? Yoksa biraz daha beklemeli miyim ?

Reaksiyon puanı
390
Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.
Şu iki ürün arasından hangisini önerirsiniz ? Yoksa biraz daha beklemeli miyim ?
Daha büyük ekrana sahip olduğu için Lenovo laptop alın. İş için kullanacağınıza göre büyük ekran sizin için daha iyi olur. Lenovo gayet iyi bir markadır. Birçok kişi kullanıyor ve herhangi bir sorun yaşayan yok. En azından ben denk gelmedim.