Ölürsem Sebebi Üşengeçlik Olur

gezegen

Profesör
Reaksiyon puanı
37
İyide neden üniversite harcını yatırdınki sen şimdi bitirmeyede üşenirsin :)

35_toll

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Bin küsur mesajı üşenmeden nasıl yazdın merak ettim? :D

evowinds

Dekan
Reaksiyon puanı
174
Üşenenlerin çocuğu olmazmış derler, sonunu iyi düşün :mrgreen: :D

punisher_65

Profesör
Reaksiyon puanı
10
arkadaşlar bir sürü yorum yapmışınız teşekkürler. bi kaç tanesine göz attım şöyle. hepsini okumadım ama tedavi ol falan diyenler var. bilmiyorum belki olabilirim. diğerlerinin yorumlarınıda sonra belki okurum.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Valla bende 1-2 senesine kadar acayip üşengeçtim.Ta ki geçen sene staj yüzünden okulum uzayana kadar.1 kere fabrikaya başvurdum kabul etmediler üşendim seneye yaparım dedim.Geçen sene yazın yapacaktım ama kriz var diye almadılar.Yarım dönem sadece staj için 200TL bayıldım okula.Artık hiçbirşeyden üşenmiyorum.Aklıma geldimi direk yapıyorum.Yapmayada gayret edeceğim.

Ne demişler " Bir musibet,bin nasihattan daha yeğdir"

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Bende kendimi üşengeç sanırdım. :) Şaka bir yana, arkadaşların da dediği gibi bunda bilgisayarın etkisi büyük. Bir süreliğine uzak durmaya çalışmanda fayda var. :)

Umarım üşenmeyip yazılan bu yorumları okursun. :D

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Bende soğuk günlerde kalkmaya üşeniyorum.Şu günlerde 16 gün devamsızlığım var 12 si sabahtan yarım gün yani 24 gün sabahtan geç gelmişim.Şimdi havalar ısındı bir saat önceden kalkıp hazırlanıyorum.İnşallah kalmayız :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kalın olanlar bende de var. Ayrıca bende:

-Okula gitmeye üşeniyorum.
-Okuldan eve gelmeye üşeniyorum.
-Bilgisayarı açmaya üşeniyorum.
-Ders çalışmaya üşeniyorum.
-Çalışınca bırakmaya üşeniyorum.

daha var da aklıma gelmiyor. Düşünmeye üşeniyorum:)

Edit:Düşünmeye aslında üşenmem. Hatta bir şeyler yapmadan önce -en ufak şeyde dahi- kafamda kurgular düşünüp öyle yaparım. Bu da benim itirafım:)

sen onu diyosun geçen okula gittim ders boştu hoca gelmemiş eve dönmeye üşendim diye 4 saat okulda bekledim sonra okulda da sıkılınca eve gidiyim bari dedim :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bir an once herhangi bir spor dali ile ugrasmaya baslasan senin icin cok iyi olur. Aksi takdirde bu gidisle sonun iyi degil.