Ölmeden Önce Oynanmalı Dediğiniz Oyunlar

Bu konuyu okuyanlar

furkan221635

Doçent
Reaksiyon puanı
461
Arkadaşlar yeni oyunlar arayışındayım. Bu konunun altına kesinlikle oynanması gerektiğini düşündüğünüz oyunları yazarsanız sevinirim.

mehmetali48

Doçent
Reaksiyon puanı
415
ori will of the wisps güzel ve ucuz bir oyun kalitesine göre.

mafia definitive edition indirimde alırsınız
detroit become human bunu kendim çok beğendim.
Beyond: Two Souls buda çok iyi.

Assad Najjar

Profesör
Reaksiyon puanı
2,305
1- Mass Effect serisi
2- Far Cry serisi
3- The Incredible Adventures Of Van Helsing serisi
4- Dragon Age serisi

Uyarı: Far Cry serisini her bünye kaldırmayabilir, arada bir rahatsız edici sahneler oluyor.

Son düzenleme:

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
Detroit çok güzel bir oyun ben çok beğendim. İlk girişinde bile beni etkiledi oyun direk sardı nedense. Film gibi oyun yapmış adamlar.
Harika oyunlardan biri. Quantic Dream yine döktürmüş. İndirime girmesini bekliyorum, girince alacağım.

mehmetali48

Doçent
Reaksiyon puanı
415
Harika oyunlardan biri. Quantic Dream yine döktürmüş. İndirime girmesini bekliyorum, girince alacağım.
Tek sıkıntısı optimizasyon sorunu idi. Oda nvidia nın yeni güncellemesi ile düzelmiş. Dün bir girdim özellikle test ettim o oyunu, normalde oyunda ikide bir crash veriyordu atıyordu.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
Tek sıkıntısı optimizasyon sorunu idi. Oda nvidia nın yeni güncellemesi ile düzelmiş. Dün bir girdim özellikle test ettim o oyunu, normalde oyunda ikide bir crash veriyordu atıyordu.
Heavy Rain oynadınız mı acaba? O da ilgimi çekiyor, direkt paket olarak alayım diyorum.

mehmetali48

Doçent
Reaksiyon puanı
415
Heavy Rain oynadınız mı acaba? O da ilgimi çekiyor, direkt paket olarak alayım diyorum.
Onu bende deniyeceğim. Şuan başka bir oyun türü oynuyorum çünkü beyond two souls oynadım ardından detroit ard arda aynı oyun türü sıkıyor. Ama onada. Girişicem en yakın zamanda benzer oyun olduğundan sıkılmayayım diye araya oyun kattım ama araştırdım biraz dikkatimi çekti çok fazla kişininde zaten hoşuna gitmiş. Oynanır yönündeyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta paket alın kenarda dursun. Detroit ve beyond hoşunuza gittiyse kesin alınır.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,387
ori will of the wisps güzel ve ucuz bir oyun kalitesine göre.

mafia definitive edition indirimde alırsınız
detroit become human bunu kendim çok beğendim.
Beyond: Two Souls buda çok iyi.
mafia 2 ve 3 definitive edition indirimdeyken 30 tlden toplam 60 tl civarında bir fiyata epicten almıştım.

Resident evil 2 yi unutmuşum oynamadıysanız en iyi oyunu diyebilirim yani bana göre serisinin en güzel oyunu.
Ayrıca sistemi yeni topladınız siz galiba Gta IV ü oynadıysanızda oynamadıysanızda niko için birdaha oynayın :)
RE serisinde en iyisi bence RE4 çünkü farklı bir oynayış getirmişti çoğu oyunda bunu kopyalamıştı.

Ön siparişte epicten almayı düşündüm ama vazgeçtim sarmayacağını düşünmüştüm onun yerine Control oyununu 40 tlye almıştım.

mehmetali48

Doçent
Reaksiyon puanı
415
mafia 2 ve 3 definitive edition indirimdeyken 30 tlden toplam 60 tl civarında bir fiyata epicten almıştım.

RE serisinde en iyisi bence RE4 çünkü farklı bir oynayış getirmişti çoğu oyunda bunu kopyalamıştı.

Ön siparişte epicten almayı düşündüm ama vazgeçtim sarmayacağını düşünmüştüm onun yerine Control oyununu 40 tlye almıştım.
Mafia 3 bana göre yapamamışlar hocam tekrar eden görev yapısı olduğu için bana göre çöptür hocam.
Resident evil 4 iyidir hocam ama ben grafiklerinden dolayı daha kaliteli olduğu için re2 remake yi önerdim re4 remake çıkar ise zaten çıkacak gibi duruyor oda oynanır, dediğiniz gibi çok iyi bir oyun oda.
Control farklı bir oyun türü ve çok güzel bende çok beğendim, daha önce benzer tür oyun oynamadığım için farklı geldi ama zevk alarak oynadım, dlc sini filanda bitirdim hoşuma gittiği için ama detroit veya beyond daha farklı filim tadında oyunlar benim o yüzden çok hoşuma gitti oyunlar.

_mirror_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,938
Arkadaşlar yeni oyunlar arayışındayım. Bu konunun altına kesinlikle oynanması gerektiğini düşündüğünüz oyunları yazarsanız sevinirim.
Cs 1.6
Cs go
Süper mario bros
Gta vice city
Gta sa
Gta 3
Revolt
Contra
Karetekid
Standoff2
Pubg

Cs 1.6
Cs go
Süper mario bros
Gta vice city
Gta sa
Gta 3
Revolt
Contra
Karetekid
Standoff2
Pubg
Half life ve far cry

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
Forza Horizon 4
Minecraft
Portal 1-2
Forza motorsport 7
Detroit
Fifa 17-19-20-21
Among Us
No man's sky
F1 2020
CoD Warzone
Battlefield 1-4-5 (4-5 biraz sorunlu özellikle hikaye modu)
NFS Most wanted 2
Gran tourismo serisi
Borderlands serisi

4-5 tanesini falan oynamadım ama gameplay videolarında çok iyi gözüküyorlar.

Son mesajlar