Olasılıksız

sondanönce

Öğrenci
30 Mart 2014
4
0
0
ben henüz okuyamadım ama aldığım yorumlar çok pozitif ilk fırsatta okuyacağım kime sorsam mutlaka okumam gerektiğini söylüyor

SerdarGokcen

Asistan
7 Nisan 2012
400
3
0
spoiler verenin interneti kopsun :p

siparişini verdim köye kargo çok geç geliyor çarşamba günü alacam, neredeyse 4 aydır kitap okumuyorum. en son cehennem ve sigarayı bırakmanın yollarını okudum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
SerdarGokcen bey tezim uml ile ilgili, bir türlü bana faydalı olacak, uml nin tamamen herşeyiyle anlatacak kaynak bulamadım, yardımcı olur musunuz, şimdiden teşekkürler

re13el

Dekan
28 Şubat 2011
9,153
114
243
Cehennemi bende okudum da yarısına falan geldim sonra sıkıldım bıraktım sayfa da atlamak istemedim huyum değildir.

Yarısında bırakılmazki şimdi o kitap. :) Devamı daha güzel bence, olaylar çözülmeye başladığı için.
Tabi filmini de bekleyebilirsin.

bysertac

Asistan
22 Kasım 2013
206
1
16
Yarısında bırakılmazki şimdi o kitap. :) Devamı daha güzel bence, olaylar çözülmeye başladığı için.
Tabi filmini de bekleyebilirsin.

Aynısını arkadaşım da söyledi yarısından sonra olaylar çözülüyormuş ama ortası sıkıcı geldi :/

mazruf

Guru
Emektar
30 Temmuz 2009
23,098
1,117
293
40
O sıkıcı yerleri geçin, sonra öyle yerlere geliyor ki hemen bitmemesi için az az okuyacaksınız :D

Fakat dayanamayıp 200 sayfa birden okuyabilirsiniz. Demedi demeyin. :)

bysertac

Asistan
22 Kasım 2013
206
1
16
Yok artık dönmem ayıp olur yarıda bıraktık bitirmek ters biraz bana :D zaten sırada başka kitaplar var. çıkarsa filmini izlerim

SerdarGokcen

Asistan
7 Nisan 2012
400
3
0
Yok artık dönmem ayıp olur yarıda bıraktık bitirmek ters biraz bana :D zaten sırada başka kitaplar var. çıkarsa filmini izlerim
Sonunu söyliyim, robert ölüyor. Hep birlikte ağlıyoruz Ayasofya müzesinde. Yer gök ağlıyor.

Aykut Elmas dan gelsin :p
[video=youtube;c2ckKHXFmVg]http://www.youtube.com/watch?v=c2ckKHXFmVg[/video]

Bu söylediklerimin hepsi şakadır! Vurmayın sakın :p

bysertac

Asistan
22 Kasım 2013
206
1
16
Sonunu söyliyim, robert ölüyor. Hep birlikte ağlıyoruz Ayasofya müzesinde. Yer gök ağlıyor.

Aykut Elmas dan gelsin :p
[video=youtube;c2ckKHXFmVg]http://www.youtube.com/watch?v=c2ckKHXFmVg[/video]

Bu söylediklerimin hepsi şakadır! Vurmayın sakın :p

Ehehe :)) artık rahat uyuyabilirim :D

semih61

Profesör
26 Ekim 2011
1,456
43
228
bir kitaba başlarken çok zorlanıyorum bu kitap eminim çok güzel ve tam bana hitap ediyor fakat vurucu başlamamaları hep hikaye tadında başlamaması kitap okuma alışkanlığı olmayanlar için zor.

tadını almaya geç başlıyorum ama sonra 1 hafta olmadan bitiriyorum kitapları

bu yaz boş zamanım olacak pc oyunlarının yanısıra bu kitabı bu sefer okumayı başarırım umarım.

xyz1234

Profesör
6 Aralık 2008
2,587
13
218
arkadaşlar sizi tebrik ediyorum. bilgisayarların, tabletlerin ve akıllı telefonların hayatımızın her anını istila ettiği bu zamanda kitap okuyabiliyorsunuz.

bysertac

Asistan
22 Kasım 2013
206
1
16
arkadaşlar sizi tebrik ediyorum. bilgisayarların, tabletlerin ve akıllı telefonların hayatımızın her anını istila ettiği bu zamanda kitap okuyabiliyorsunuz.

Teşekkürler, bu alışkanlığın herkeste olması gerekiyor diye düşünüyorum ama ne yazık ki Türkiye nin kitap okuma oranları ortada :) Ayrıca bir başlasalar sevdikleri kitabın hem diğer serilerini hem de yazarı takip ederek bu alışkanlık kazanılabilir.

El Padrino

Dekan
15 Şubat 2007
6,045
70
228
Kitap okuma alışkanlığım hiç yok maalesef.Vallahi yorumlarınızı okuyunca özendim bende.Kitap okumayı çok istiyorum ancak zamanda yok.Yorumlaranıza güvenerek bu kitabı okumayı denicem.

bysertac

Asistan
22 Kasım 2013
206
1
16
Kitap okuma alışkanlığım hiç yok maalesef.Vallahi yorumlarınızı okuyunca özendim bende.Kitap okumayı çok istiyorum ancak zamanda yok.Yorumlaranıza güvenerek bu kitabı okumayı denicem.

Bugüne kadar kötü bi yorum almadım ama zevke göre değişir :) Bende okudum şahsi fikrim güzel filmi olsa bugünden izlerim