Soru Okumak mı çalışmak mı?

Bu konuyu okuyanlar

Wcusty_03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar selamünaleyküm,

Ben 10. sınıfım, meslek lisesi okuyorum aralık ayında çıraklık eğitime geçiş yaptım dolasıyla 2.sınavlarım yok ve 2 haftadır okula dönüm dönmem arasında kararız kalıyorum okula döneresm baya bi bilgi eksikliğim var dolasıyla sınıf tekrarına girerim rahatça elektrik- elektronik bölümü iş de hazır yaşım da daha küçük 14 o yüzden belki okula dönmek istiyorumdur kime sorsam oku diyor bı kısmı çalış zaten lise diploması alıyorsun diyorlar üniversite hayelimde var ama derslerim çok iyi olduğu söylenemez o yüzden tutum tutmıcağı kesin değil en azından meslek öğrenmiş olurum diyorum, ben de ne yapacağımı bilemedim. Siz bana fikir verebilir misiniz?

Son düzenleyen moderatör:

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,200
BT üzerinden devam edeceksen açıktan okuyup çalışmanı öneririm. Özel sektörde diplomanın olması bir yana yapmış olduğun projeler ve deneyimin çok daha önemli.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,227
Yurt dışına gideceksen okumak, Türkiyede kalacam diyorsan çalış, burada okumuşların değeri yok okuyanda Türkiyede kalmıyor zaten

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,458
Artık lisenin de ciddi bir önemi kalmadı zaten. Benim tavsiyem açık liseye geçip iyi bir üniversitede iyi bir bölüm kazanmanız olur.

Wcusty_03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Artık lisenin de ciddi bir önemi kalmadı zaten. Benim tavsiyem açık liseye geçip iyi bir üniversitede iyi bir bölüm kazanmanız olur.
Açığa geçim ders çalışcağıma inansam geçerdim ama 3 yıl idare edicez meslek lisesinde