Okulu Bırakmak

Bu konuyu okuyanlar

Hasan_TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Ben 9.Sınıfım Okulu Bırakmak istiyorum ve bunu 2.Sınıftan Beri düşünüyorum yanlış anlamayın tembel bir öğrenci değilim çalışkan bir ögrenciyim.Bu sene sadece Teşekkür Belgesi Aldım ve LGS sınavında iyi puan yapamadım.Bu yüzden Orta Halli Bir Liseye gittim.Ama Puanı Ortalama Yoksa Okul çok kötü.Neyse biz konuya dönelim Ben Çalışkan ve Kurallara uyan bir öğrenciyim hala da öyleyim ama içimi yiyip bitiren birşey var süreki kim nederse desin eğtim sistemin yanlış olduğu gerçeği bu yüzden bırakmak istiyorum öğretmenlere bu konulardan bahsettiğimde hepsi ya kızdı ya da cevap vermedi bazılarıda geçiştirdi.Sonuca gelirsek Okulu bırakmak evde yazılım öğrenmek istiyorum biraz python bilgim var ama pes etmem kolay kolay çünkü bu mesleğe bildiğin aşığım ara sıra sıkılıyorum ama sonra toparlıyorum
Kısacası Ne yapmalıyım?
s-0f5e48ca95f07b4abc1c09ba4f8416b9d5b64da7.jpg
okulu bırakmak istiyorum

Son düzenleme:

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Okulda bu ilerde ne işe yaracayak dediğimiz şeyleri öğretmek yerine gerçek hayatta ise yaracayak şeyleri öğretseler şuan dünya başka bir şekildeydi.

meefes

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Tarih'e bakarsan tüm devrimciler çok iyi öğrencilerdi. Mustafa Paşa okul birincisi, Che tıp mezunu vs. Bence onlarda sistemin yanlış olduğunu biliyolardı. Ama ben para kazancam diyosan bırak. Adam olcam diyosan devam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tarih'e bakarsan tüm devrimciler çok iyi öğrencilerdi. Mustafa Paşa okul birincisi, Che tıp mezunu vs. Bence onlarda sistemin yanlış olduğunu biliyolardı. Ama ben para kazancam diyosan bırak. Adam olcam diyosan devam
Hani demek istediğim karanlıkta fener ile gezebilirsin. Lakin para diyosan karanlıkta bulman zor

Reaksiyon puanı
5,171
Eğitim sistemi kötü ancak bu eğitim sistemi ile bile başarılı olabilen öğrenci çok. İleride pek çok algoritmayı kurabilmek için düzgün matematik bilgisi gerekecek.

Ayrıca okulu bırakınca elinde bir b planın olmayacak. Kimse seni asgeri ücretin üstü bir ücretle çalıştırmayacak. Eğer kendi işini kurabilirsin üç beş kuruş kazanacaksın yok kuramazsan artık inşaatta mu çalışırsın berber çıraklığı mı yaparsın muamma...

Benden söylemesi ilerde üzülürsün.