Haber Okullar Açılıyor!

Bu konuyu okuyanlar

HP Kullanıcısı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,272
Çok gereksiz. Madem virüs vakaları düşmüş neden okulları açıyorsunuz. Siz diyorsunuzki virüs bitsin bir de okulları açıyorsunuz.Kardeşimi okula göndermiyecem 1 değil 2 değil artık yeter virüs bitsin öyle açın okulları virüs yine tavan yapacak direk okulları kapatacaksınız.Sırf eğlence için açıyorsunuz okulları konular bitmiş zaten (kardeşim dedi ben okula gitmiyorum) Zaten maskeli okula gidecek kardeşim nefes falan alamayacak gerçekten çok sinirlendim ben bu konuya.Şimdi vakalar 7000 aşağısında 1-2 hafta sonra 20.000 ini geçecek vakalar yine okulları kapacaksınız. Keyifle okulları açıyorsunuz resmen. Kardeşimi okula göndermiyorum!

HP Kullanıcısı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,272
Yok zaten derse girmişim ben, girmeyenler gitsin.
Haklısın.
Çok gereksiz. Madem virüs vakaları düşmüş neden okulları açıyorsunuz. Siz diyorsunuzki virüs bitsin bir de okulları açıyorsunuz.Kardeşimi okula göndermiyecem 1 değil 2 değil artık yeter virüs bitsin öyle açın okulları virüs yine tavan yapacak direk okulları kapatacaksınız.Sırf eğlence için açıyorsunuz okulları konular bitmiş zaten (kardeşim dedi ben okula gitmiyorum) Zaten maskeli okula gidecek kardeşim nefes falan alamayacak gerçekten çok sinirlendim ben bu konuya.Şimdi vakalar 7000 aşağısında 1-2 hafta sonra 20.000 ini geçecek vakalar yine okulları kapacaksınız. Keyifle okulları açıyorsunuz resmen. Kardeşimi okula göndermiyorum!
Bu dediğim doğru mu gardaş?

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Tahmin Edeyim 5 Gün Sonra Vakalar 40.000 Olcak Yine Konular Bitti Zaten Kimse Gelmeyecek Okula Neden Açmakla Uğraşıyorlar Okulları?

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Babam beni göndereceğini söylüyor.

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
Hocam keşke 3 ay tatil olsa Temmuz'da kapatacaklar 13 Eylül'de açacaklar böyle saçma şey mi olur belki Eylül'den Ağustosa bile alabilirler.
18 Hazirandan sonra Okula gidecek misiniz? Telafi eğitimini Ortaokulların görmesine neredeyse gerek yok.
Olan lise öğrencilerine olacaktır.Lakin Telafi eğitiminin beklenildiği gibi bir sonuç vereceğine inanmıyorum.
Sadece 9 ve 10.sınıf öğrencilerinin çok azı gider.11. sınıflar zaten Üni sınavına hazırlanıyorlar.Onlar kendi başlarına o konuları bitirirler. 12'ler desen onlar ayrı bir şey...

Reaksiyon puanı
3,027
Avrupa ülkeleri, gençlerine normalleşirken psikolojik olarak iyileşmeleri için para veriyor biz de okula gideceğiz :D Haftada 4 defa otobüsü kullanacağım, 25 kişilik sınıfta (bazı okullarda 40) hasta olmama challenge yapacağız galiba.

Reaksiyon puanı
1,768
Avrupa ülkeleri, gençlerine normalleşirken psikolojik olarak iyileşmeleri için para veriyor biz de okula gideceğiz :D Haftada 4 defa otobüsü kullanacağım, 25 kişilik sınıfta (bazı okullarda 40) hasta olmama challenge yapacağız galiba.
Yavaş admin yavaş :D bizim sınıf 30 kişi (normalde ne güzel 15-20 kişiydi geçici olarak okulları birleştirdik birileriyle) sınıfa sadece 4-5 kişi fln geliyor

Malmedy

Profesör
Reaksiyon puanı
1,059
8. Sınıfların açılması hiç iyi değil. Babamlar beni zorla gönderecek ama ben dinlemeyeceğim dersi açıkçası. LGS den sonra da dersmi? Kalsın.