Okulda 3 Tane Kınama Yedim

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CaXi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bugün evime mektup geldi 3 adet kınama cezası aldığıma dair ben 1 adet kınama cezası aldım diye biliyordum diğerlerinde beni bilgilendirdikleri tek şey tutanak yazdıklarıydı. 1 kınama cezasını tütün ve tütün mamülleri bulundurmaktan almışım fakat bu tamamen saçmalıktı ders boştu ve tuvalete 3 arkadaşımla birlikte gitmiştik yerde bir tam yakılmamış sigara vardı o sırada müdür yardımcısı tuvaleti bastı ve bizim olduğunu düşündüğünden yedim onu geçiyorum. Diğer 2 kınama cezam aynı sebepten kılık kıyafete uymamama olarak gözüküyor ve bu cezaları vermelerinin sebebi de Rasta yaptırmış olmam rasta ile ilgili bir yasak yönetmelikte bulunmadığı için böyle bir cezayı nasıl verebiliyorlar bilmiyorum 2 kınamanın yanında 4 tane de tutanak yazmıştım Rastam yüzünden. Sizce saçımı Kestirmelimiyim Rasta yüzünden ne olur? Gidip şikayet vermeyi düşündüm fakat olay büyür ve direk kestirmem gerekirse diye korktum fakat artık korkmuyorum eğer direk kestirmem gerekirsede kestirim yolun sonu her şekilde aynı şeye çıkıcak . Peki sizce ne yapmalıyım ve bu 3 kınama cezası sicilime geçermi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...