Okula gitmek istemiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,571
Arkadaşlar 8. Sınıfım okullar açılıyor ben zaten kurslara gidiyordum cts. Ve salı günleri burnum kırık ve kıkırdağı burnumun bir deliğini kapatmış durumda yani burnumdan %50 nefes alabiliyorum ve daha önceden covid geçirdik ailecek artık yeter maskeyle nefes alamıyorum okulu istemiyorum virüsü geçirdiğimiz için korkusu hala içimde biryerlerde duruyor tekrar virüs olmak istemiyorum ailemi nasıl ikna edebilirim annem çok ısrarcı lgs var diye

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Arkadaşlar 8. Sınıfım okullar açılıyor ben zaten kurslara gidiyordum cts. Ve salı günleri burnum kırık ve kıkırdağı burnumun bir deliğini kapatmış durumda yani burnumdan %50 nefes alabiliyorum ve daha önceden covid geçirdik ailecek artık yeter maskeyle nefes alamıyorum okulu istemiyorum virüsü geçirdiğimiz için korkusu hala içimde biryerlerde duruyor tekrar virüs olmak istemiyorum ailemi nasıl ikna edebilirim annem çok ısrarcı lgs var diye
Geçmiş olsun, aileni ikna etme konusu tamamen senin konuşmana, hareketleri bağlı bir durum.

Reaksiyon puanı
6,405
Burnunda sıkıntı olmasa bile Okula gitmesi normal değil Hatta Anormal! Zaten Covid olmuşlar 1 kere neden Böyle bir öneri sundunuz anlamıyorum.
Corona virüsü geçirenlerin araştırmalara göre 8 9 ay boyunca anti oksidan oluyormuş diye duydum. (ne kadar doğrudur bilemem)

XXXTentacion

Asistan
Reaksiyon puanı
322
Corona virüsü geçirenlerin araştırmalara göre 8 9 ay boyunca anti oksidan oluyormuş diye duydum. (ne kadar doğrudur bilemem)
Zaten en az herkes 1 kere olucak 10 Yıl daha kalır diyorlar elbet okullar açılcak ve öğrenciler'e bulaşabilir. Çok sıkıntılı durum Bir aşı nasıl yapabiliceklerini sanıyolar bunlar ya? Maalesef hiç ümidim yok elinde sonunda olucaz Yaparlarsa bir aşı oda bağışıklığı güçlendirir sadece.Daha bukadar geliştiğini düşünmüyorum.

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,747
Arkadaşlar son vaka sayıları pek de iyi değil ve yukarı yönü hareket var. Bence bu açılma AKP il kongreleri vs sonrası esnafın gazını almak için. Böyle yapılırsa istanbul turuncudan kırmızıya gider ve gene kapanırız.

Reaksiyon puanı
6,405
Zaten en az herkes 1 kere olucak 10 Yıl daha kalır diyorlar elbet okullar açılcak ve öğrenciler'e bulaşabilir. Çok sıkıntılı durum Bir aşı nasıl yapabiliceklerini sanıyolar bunlar ya? Maalesef hiç ümidim yok elinde sonunda olucaz Yaparlarsa bir aşı oda bağışıklığı güçlendirir sadece.Daha bukadar geliştiğini düşünmüyorum.
Bende öyle düşünüyorum ama canlı derstede anlamayan ve düşen bir ton öğrenci var onlarıda düşünmek lazım mesela tableti İnterneti olmayan çocukları da düşünmek lazım.

Çay Perisi

Profesör
Reaksiyon puanı
938
Notların düşükse tabii gitmeni isteyecekler. Notlarını yüksek tutmaya çalış evden gireceksen daha çok çalışmak zorundasın.

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
Eğer az risk barındıran bir şehirdeysen ailen her türlü yollar okula.

Reaksiyon puanı
646
benimde burnumdaki kıkırdak burun deliğimi kapatmıştı 18 yaşında amelyat olmanız gerekiyor bir insanı özelliklede ailenizi ikna etmeniz kolay bir iş değil ölmek istemediğinizi söylerseniz bir ihtimal ama aileniz ölürsem öleyim çocuğum yinede okula gitsin ölünce cennete gidicem zaten kafasındaysa ikna etmeniz çok zor ama aileniz ölmek istemiyorsa kolay okuldaki hemen hemen herkez maskesini açıyor ve okul çok kalabalık derseniz belki ikna olur devlet okulumuydu sizin okul yoksa özel mi özelse ikna etmek daha zor devletse ikna etmek daha kolay

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,368
Bro lisede goreceksin sen
Bilmem kaç tane ana ders
Günde 4 saat mat
Hatta ben bi ara okulu bırakacam dedim. Sonra tabii vazgeçtim (babama söylemeye yemedi ?)
Bu arada lgs bitti ohhh artık rahatım diyorsan yohhh öyle dünya.
Liseye bi geliyorsun ilk günden başlıyor serüven.
Ben okulu bırakmamak için bazen diyorum kendime okumazsan ne yapacaksın diye.
Sende kendini böyle teselli et bence.

KRZMNİTK

Profesör
Reaksiyon puanı
1,067
Sorunlarına bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Bir tek üst makamlara başa vurabilirsin. Onların da bizi ne kadar önemsediğini gördük

Son mesajlar