Okul sınavları 2-13 kasım arasındaymış

• Konuyu başlatan SDN Anonim 627182
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Anonim 627182

SDN Okuru
Arkadaşlar lise 3e geçtim Kasımın 2sinde yazılıların başlayacağını söylediler biz, daha yüzyüze eğitime başlamadık benim internetim sorunluydu 2 hafta sonra girdim hala toplayamadım 40 kişilik sınıftan ortalama 30 kişi giriyo sizce sınavlar gerçekten yapılırmı bide yüzyüze olacağı söylendi yani interneti olmayan köyde olanlar var bana pek inandırıcı gelmedi uzaktan eğitime teşvik etmek için söylemiş olabilirlermi aranızda eğitimci yada bu konuda bilgisi olan varmı
Bu arada Anadolu lisesindeyim

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Yüz yüze göstermeden sınava sokacaklarını düşünmüyorum.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Arkadaşlar lise 3e geçtim Kasımın 2sinde yazılıların başlayacağını söylediler biz, daha yüzyüze eğitime başlamadık benim internetim sorunluydu 2 hafta sonra girdim hala toplayamadım 40 kişilik sınıftan ortalama 30 kişi giriyo sizce sınavlar gerçekten yapılırmı bide yüzyüze olacağı söylendi yani interneti olmayan köyde olanlar var bana pek inandırıcı gelmedi uzaktan eğitime teşvik etmek için söylemiş olabilirlermi aranızda eğitimci yada bu konuda bilgisi olan varmı
Bu arada Anadolu lisesindeyim
Şahsen ufak basit sınav yapacak hocalar sınıfı geçirmek için. Tabii ki bu benim şahsi düşüncem.

S

SDN Anonim 627182

SDN Okuru
Şahsen ufak basit sınav yapacak hocalar sınıfı geçirmek için. Tabii ki bu benim şahsi düşüncem.
Hocam bizim hocalar öyle değil ya saygısızlık olmasın hocalarımızada acımazlar yani çat çat sorarlar benim merak ettiğim meb izin verirmi yada diğer Anadolu liselerindede durum aynımı

Ambell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Anadolu lisesine gidiyorum lise 1 e geçtim 26 ekimde Türk dili ve edebiyatı sınavım var ve bizden okul kıyafetlerini almamızı istiyorlar 10-15 gün sınav günü için okul kıyafeti alıyoruz ve belirtmek isterim ki gelişme çağındayız :F

S

SDN Anonim 627182

SDN Okuru
Ben almadım daha, okullar açılmadanda almam kimsede aldıramaz korona var gitmiyorum vs de sınav için geçmiş olsun şimdiden ayrıca bence 1. Sınavlarını yüksek tut çünkü genelde hep 2. Sınavlar zor oluyor

Y.Emre41

Doçent
Reaksiyon puanı
423
Sınavlar yapılacak. Kitabından çalış. Katılan arkadaşlarından ders notu iste

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Yüz yüzede olsa, onlinede olsa bu sınavlar her türlü yapılır. Büyük ihtimal yüz yüze yapılacaklar, bakanın açıklamasında da yüz yüze yapılacağı söylendi.

Adalbert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Reaksiyon puanı
7,999
Sınav yapılacak , yapılmalı da zaten. Kitaplar dağıtılmıştı bu belliydi. İnternette keyfiyen ders girmeyen varsa düşük alacak doğal olarak. Fakat imkanı olmadığı için giremeyen varsa onlar için haksızlık oldu. Kitaplardan çalışmaları gerekiyor.

bkinaci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana da olacağımız söylendi ama detayı bilmiyorum