Soru öğretmenim bugün kendine bir meslek hedefi belirle dedi fakat benim bir hedefim yok

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
63
bugün okulun ilk günü olduğu için öğretmen hedefleriniz neler hangi mesleği olacaksın diye bir soru sordu bende öğretmenim şuan bir hedefim yok dedim oda akşam kendine bir hedef bul bunuu yarın yine sorucam dedi aklımda erkek hemşirelik yada yazılm mühendisliği var bana meslek tavsiye edermisiniz hangi meslek daha iyi iyi yanları kötü yanları o mesleği olmak için hangi üniversiteyi kazanmam gerekir bu sorularımı cevaplarsanız çok mutlu olurum bu arada 10.snıf öğrencisiyim İyi akşamlar.

ember_moon7

Profesör
Reaksiyon puanı
2,174
bugün okulun ilk günü olduğu için öğretmen hedefleriniz neler hangi mesleği olacaksın diye bir soru sordu bende öğretmenim şuan bir hedefim yok dedim oda akşam kendine bir hedef bul bunuu yarın yine sorucam dedi aklımda erkek hemşirelik yada yazılm mühendisliği var bana meslek tavsiye edermisiniz hangi meslek daha iyi iyi yanları kötü yanları o mesleği olmak için hangi üniversiteyi kazanmam gerekir bu sorularımı cevaplarsanız çok mutlu olurum bu arada 10.snıf öğrencisiyim İyi akşamlar.
En sevdiğin hobiyi mesleğe dönüştürebilirsin :) Hobin vs.. yoksa, hobi edinmeye çalış. Atıyorum, HTML CSS öğren, basit bir web sitesi yap. Sevdiysen ve keyif aldıysan devam et.

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
hangi meslek dalı ilgini çekiyorsa hangi konularda becerikliysen

Reaksiyon puanı
3,027
Hedefler bir günde seçilmez öğretmenin yanlış söylemiş. Neye ilgi duyuyorsan ona göre git yoksa hayatın boyunca pişman olursun.

Reaksiyon puanı
8,023
Sayısalcı mısın EA mı Dil mi? Bunu söylemen gerek ilk olarak.