Öğretmene Kendini Sevdirmenin Yolları, yalakalık

Bu konuyu okuyanlar

mahmuteser

Doçent
yalakalık nasıl yapılır:
çok basit.öncelikle çok güzel yada yakışıklı olduğunusöyleyin(içten feethedin)
2)dersinde size baktığında sürekli kafa sallayın
3)yeni gelmişse eski öğretmen hiç böyle anlatmıyordu siz spr anlatıyorsunuz deyin
4)ödevlerini sürekli yapın ve dersinde başarılı olun.
5)derste sürekli aktif olun çünkü aklında kalıyorsunuz
6)çıkarken mutlaka onunla konuşun sallayın işte bişiler
ben hemçalışkan hemde aktif olduğum için beni severler ama ben yalaka değilim yanlış anlaşılmasın.arkadaşlar öle yapıyo yani ondan şey ettim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bildiğiniz sorulari sorun bildiğinz için bu böyle mi su söylemi olacak öğretmenm faln deyn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:thumbup1:öğretmenin yanından ayrılmayın hatta mümkünse öğretmene yakın yerlerde oturun

SilverMan

Öğrenci
Siz bu yollardan yeni geçiyorsunuz, öğretmenler feleğin çemberinden geçmiş oluyorlar. Bu numaraları öğretmenlerin %99.9'u yemeyecektir. Sonuçta yazılı kağıdınıza not verir, yaptığınız şaklabanlıklara değil. Bu tür şeylere kafa yoracağınıza, oturun adam gibi ders çalışın. Kaldı ki öğretmenin "gözüne girmek" v.s zorunda değilsiniz. Yapacağınız olumsuz hareketlerle 'gözüne batmayın' yeterlidir.

Elusive

Dekan
Yalakalık yapmadım yapanlardan da nefret ederim. Adam gibi dersi dinleyip sınavlarda yüksek not alıp pek âlâ hocanın gözüne girebilirsiniz. Gerek yok böyle şeylere.

sdmh

Profesör
4)ödevlerini sürekli yapın ve dersinde başarılı olun.
5)derste sürekli aktif olun çünkü aklında kalıyorsunuz

maddeleri uygulandığında zaten örnek öğrenci oluyor. Yalakalığa gerek yok :4:

cexen

Asistan
Sen yeterki 4. maddeyi yap. Öğretmen sevse ne olur sevmese ne olur. Hiç değilse kendine iyilik etmiş olursun.

mazruf

Guru
Emektar
Sen yalakalık yapacaksın ve öğretmen de bunu anlamayacak öyle mi?

Ancak kendini kandırırsın.

Adam ol gerisi önemli değil.

SDN Son Haberler

Son mesajlar