Öğrenciyim , Kararsızım , bi yardım eder misiniz ?

grezimonk

Profesör
Reaksiyon puanı
261
@svskskn bilgilendirme için saol sanırsam ivy bridge işlemciler zaten ısın mıyırmış vede arkadaşım asus kullanııcısı ve eski işlemci olmasına ramen o da hiç ısınmıyormuş :) :) @v0ld3m0rt1s başka mağazalalardada çıkmasını bekliycem çünkü fiyat gerçektende kafa karıştırıcı :/ :/

mobıl versıyonda ısınma sorunu yok sorun desktopta...

Fx97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=137871]v0ld3m0rt1s[/MENTION] gösterdiğin modeli inceledim :) gayet alınası bir model :D neden olmasın ve [MENTION=268864]nevrotikstar[/MENTION] bnde bir kaç masa üstü işlemci incelemesi izlemiştim . Orda 10 derece ivy bridge işlemciler daha yüksek denmişti 10 derecede az deil galiba :/ :/ :/ birde 2 sabit disk takabilirsin dendiğinde aklıma geldi . İncelediğim bütün modellerde sabit disk ya komple c yada komple d ye ayrılmıştı biz bunu eşit olarak paylaştırabilirmiyiz ? Görüşler için saolun :) :) :D

v0ld3m0rt1s

Asistan
Reaksiyon puanı
3
@v0ld3m0rt1s gösterdiğin modeli inceledim :) gayet alınası bir model :D neden olmasın ve @nevrotikstar bnde bir kaç masa üstü işlemci incelemesi izlemiştim . Orda 10 derece ivy bridge işlemciler daha yüksek denmişti 10 derecede az deil galiba :/ :/ :/ birde 2 sabit disk takabilirsin dendiğinde aklıma geldi . İncelediğim bütün modellerde sabit disk ya komple c yada komple d ye ayrılmıştı biz bunu eşit olarak paylaştırabilirmiyiz ? Görüşler için saolun :) :) :D

Tabiki tek sabit diski bölümlere ayırabilirsin. Windowsun kendi aracı var bunun için. Sorun yok :)

volgan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
@volgan ve @v0ld3m0rt1s ilk bnde dikkatimi çekmişti fakat beleş mal baldan tatlıdır mantığını güttüm ama daha çok dikkatimi çekti çünkü 250 tl windows parasınıda ekleyince 2100 oluyor ve önceki nesil asus n55 sf 2350 falan en ucuz hakkatten düsündürücü :O vede @What The Hell baban o kabloyu nasıl koparttı onu düşündümde anlamadım beni aydınlatırsan sevinirim :) :) :D

@v0ld3m0rt1s , @Fx97
müşteri temsilcisi gibi biriyle görüştüm, fiyat ithalatçı tarafından tahmin edilen fiyatı, yani bu seviyede olması imkansız gibi. Ürün haziranın 2. haftası gibi ellerinde olabilirmiş en erken.. n55 in fiyatı 2.300-2.500 tl seviyelerindeyken sonraki ürünün bu fiyatın altında olması çok zor.. ancak kaza yapan nakliye kamyonundan alınır :)

Fx97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=112768]volgan[/MENTION] işte buna sevineyim mi , üzülüyüm mü bilemedim ? :(

o zaman bu bilgisayar geldiğinde fiyat 2500 ün üstünde olcak :(
artık teknosa indirimlerini bekliycez.... :/

volgan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=270903]Fx97[/MENTION] verdiğin linkteki samsung fena değil veya asus k55 e bakabilirsin, n56 nın artıları mat ekran ,ivy bridge işlemci ve full hd olması... bunlar olmazsa olmazın değilse başka da bulabilirsin. bi ürün alırken aşırı aramamak gerek sonra hepsi aynı gibi geliyor insana, almadan önce bi mağazadan bak hangisinin kullanımı klavyesi hoş ona göre seç derim.. Bu arada pcdepo yu pek bilmiyordum, sen linki attığında dün 1800 civarındaydı fiyat bu sabah 1900 olmuştu şimdi 2100 tl hazirana kadar 3000tl olur rahat :D
teknosa ya da vatan en az 3200 den fiyat koyar indirimle 2400tl den satar bence.

brcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
asus çok iyi ancak ekran kartının gt650m olan modelinin çıkmasını bekliyorum. tabi fiyatlarda daha yerine oturmuş değil.

volgan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ekran kartı 650 olan N46 VZ var http://www.asus.com/Notebooks/Multimedia_Entertainment/N46VZ/#specifications
şimdi bu N56 alt sürümü mü üst sürümü mü anlayamadım çünkü ekstradan bluray okuyucu / yazıcısı var

N56 alacaklar için ürün bir çok mağazada bulunmasa bile Türkiye'ye geldi stoklarda var
http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=8384
http://www.pcdepo.com/asus-n56vm-i7-3610-notebook-urun7891.html
http://www.notebookadresi.com/asus-n56vm-i7-3610-notebook-urun1797.html

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4
nasıl bi öğrencisin ben anlamadım :) biz 2 kişi çalışıyoruz ben 2500 lük pc alanmıyorum yazık bana :)

Son mesajlar