Öğrencilere Ücretsiz Microsoft Yazılımları - Dreamspark

RedBlood56

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar acaba elinde fazladan Windows 8 yasal lisansı olan var mı yada alabilecek olan :)

Yasal Lisansa Ne Gerek War Sana Crack Atıyım Prog.Sadece Çalıştır 5 dk Kuruo Sisteme rest. Atıo Aktivasyon İşlemleri Yazısı Gelio_O kadar...

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Yasal Lisansa Ne Gerek War Sana Crack Atıyım Prog.Sadece Çalıştır 5 dk Kuruo Sisteme rest. Atıo Aktivasyon İşlemleri Yazısı Gelio_O kadar...

Helal yoldan kullanmak varken, ahirette neden Bill Gates yakama yapışıp onunla uğraşıyım kul hakkı için ;)

Neden virüslerle uğraşmak zorunda kalıyım crack, patch kullanarak ?

Bana yasal gerekli, teşekkürler :)

RedBlood56

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Helal yoldan kullanmak varken, ahirette neden Bill Gates yakama yapışıp onunla uğraşıyım kul hakkı için ;)

Kendimden Utanıyorum...(

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
beyler burdan aldığım keyi formattan sonrada kullanabilirmiyim ?

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
beyler burdan aldığım keyi formattan sonrada kullanabilirmiyim ?

Key kişiye özel verilmektedir..aynı keyi farklı pclerde kullandığınız takdirde key oto iptal olup kara listeye düşecektir..

kastım şuydu yani aldığınız keyle kendi pcnize formattınız ve lisansladınız..aynı keyi başka bilgisayarada girip formatlarsanız key ipta olacaktır.

efe77

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Daha önce Update siz olanı indirmiştim. Windows Embedded 8.1 Industry Pro with Update indirme yapılabiliyormu?

İndirenlerin paylaşmasını bekliyorum.

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Daha önce Update siz olanı indirmiştim. Windows Embedded 8.1 Industry Pro with Update indirme yapılabiliyormu?

ben indirdim suan onu kullanıyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

muzikto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler üstad :). Microsoft gibi bir firmanın öğrencileri düşünmesi ne kadar güzel :).

nobody946

Doçent
Reaksiyon puanı
2

Eğer henüz almadıysan, bi şey okumuştum internette, güncelleme sürümlerinden full yükleme yapmak için bir setup düzenleme gibi bir şey, Microsoft da izin vermiş buna. Çok daha ucuza geliyormuş, bir araştır istersen.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tekelleşme ( insanları MS bağımlı yapmak için... ) için yaptıkları bir taktik...

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
tekelleşme ( insanları MS bağımlı yapmak için... ) için yaptıkları bir taktik...

Taktik yapmalarına gerek yokki korsan windows kullananlarda dahil dünyadaki bilgisayarların %80den fazlası microsoft windows işletim sistemi kullanıyor 10 bilgisayardan 8inde windows yüklü geliyor tabi geriye kalan kısımda Mac Os ve linux yer alıyor

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Mail yolluyorlar. Mailin icinde tiklanmasi gereken link yok.

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Mail yolluyorlar. Mailin icinde tiklanmasi gereken link yok.
gelen mail böyle değil mi?
sHz3K2U.jpg

S

SDN Okuru

SDN Okuru
son zamanlarda kölelerde azalma var o nedenle yemleme yapıyorlar... 8 ile kaçışlar oldu... 9 ilede olacak... ürün uyandı...

emretanriverdi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bizim liseden mezun olan bi abi microsoftta çalışıyomuş. Bizim okula geldi sınırlı sayıda dağıttı. bende almıştım. key i girdim indirdim gayet güzel :)

muratwes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya ihtiyacım var fakat lise ogrencisiyim yardımcı olacak biri varsa pmden ulassın bana

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Bizim liseden mezun olan bi abi microsoftta çalışıyomuş. Bizim okula geldi sınırlı sayıda dağıttı. bende almıştım. key i girdim indirdim gayet güzel :)
dreamsparka uyumlu üniversiteler var olmayanlar var benim karabük üniversitesi mailimi kabul ediyor ege üniversitesininkini kabul etmiyor [emoji41]

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Yahu ben outlook adresimi ile iett aylık abonman kartımın resmini göndererek kayıt oldum bu merete :D Bu kadar zor değil :D

nobody946

Doçent
Reaksiyon puanı
2
son zamanlarda kölelerde azalma var o nedenle yemleme yapıyorlar... 8 ile kaçışlar oldu... 9 ilede olacak... ürün uyandı...

İnsanlar senin gibi art niyetli oldukça sorun yok, daha çok olur bu kampanyalardan. Belki haklı olabilirsin, ama kesinlikle art niyetlisin.

Yahu ben outlook adresimi ile iett aylık abonman kartımın resmini göndererek kayıt oldum bu merete :D Bu kadar zor değil :D
Ahah iyiymiş ya :D Türk çalışan yok heralde o bölümde :D

badembaba17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben liseye gidiyorum bana verilen bi email falan yok sadece üniversiteler mi kayıt olabiliyor böyle öğrenci kartımızı göstererek kayıt olamıyormuyuz