Öğrencilere Ücretsiz Microsoft Yazılımları - Dreamspark

aLTuu

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Tamam aktivasyon kodu geldi ama şimdi de kodu kabul etmiyor.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Ya böyle iş mi olur gidip alacak mışız :D Pazardan elma mı alıyoruz. Bu Çü kadar öğrencilerini takmayan üni görmedim he.Son sınıfım bugüne kadar ne öğretim üyesi ne başka biri gidin mail alın demedii.

Philadelphia666

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar. ben onthehub.com sitesinden dreamspark'ın ürünlerini kullanmak istiyorum. indirmemiz için secure download manager ile indirmemiş gerekiyor ve her seferinde hata alıyorum ve ürünü indirip kullanamıyorum bu download manager ile. nasıl indirebilirim bu ürünleri bir yardımcı olur musunuz?

maniac23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba. ben dreamspark tan 8.1 i indirip sorunsuz kurdum falan fakat gezinti yaparken kullanıcı hesapları kısmına girdim ve yazılarda falan bi kayma söz konusu. çok saçma. ss paylaşıcam zaten. Böyle bildiğiniz kaymış alt alta tarif bile edemedim şimdi :D neyse uzatmadan ss atıyorum buyurun. Umarım yardımcı olabilirsiniz çünkü çok gıcık oldum.

Resimi büyütmek için buraya tıklayın

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Arkadaşlar merhaba. ben dreamspark tan 8.1 i indirip sorunsuz kurdum falan fakat gezinti yaparken kullanıcı hesapları kısmına girdim ve yazılarda falan bi kayma söz konusu. çok saçma. ss paylaşıcam zaten. Böyle bildiğiniz kaymış alt alta tarif bile edemedim şimdi :D neyse uzatmadan ss atıyorum buyurun. Umarım yardımcı olabilirsiniz çünkü çok gıcık oldum.

Bende öyle bir sorun yok.

pNPiuTE.png

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59

Resimi büyütmek için buraya tıklayın

yazıtipi ve boyutuyla oynatın mı.

tatil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok saol üstad emeğine sağlık

sahinyilmaz52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar burdan şimdi ücretsiz windows 8.1 ' i indirip kullanabiliyormuyuz ben tam anlamadım da :)

murphy adam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir zamanlar Office vardı, paket olarak değil de program program şeklinde :huh:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaşlar burdan şimdi ücretsiz windows 8.1 ' i indirip kullanabiliyormuyuz ben tam anlamadım da :)

Eğer okul hesabından girersen sana ürün anahtarı verir ve iso dosyası indirme opsiyonu sunar. Şuan kullandığım bilgisayarımdaki Win8 dreamspark'tan :thumbup:

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
mezun üni. öğrencilerine yok mu ? :D :D :D

sahinyilmaz52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aöf işletme anadolu ünüversitesi okulunu bulabilen varmı sadece anadolu bilgisayar yazılım bölümü çıkıyor

murphy adam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mezun üni. öğrencilerine yok mu ? :D :D :D

Üniversiteni yokla, belki herşeyden ilişiğini kesmemiştir :laugh:

Önce bu adresten http://onthehub.com/search/higher-ed/ üniversiten listede var mı ona bakarsın, sonrasında da log-in için gerekli adımları takip edersin :wink:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

aöf işletme anadolu ünüversitesi okulunu bulabilen varmı sadece anadolu bilgisayar yazılım bölümü çıkıyor

AÖF'te olduğunu zannetmiyorum. Genelde okullar mühendislik, hatta sadece bilgisayar ve yazılım mühendisliği bölümleri öğrencilerine hak tanıyor. Sonuçta indirdiğin herşeyin parası okuldan çıkıyor. :laugh: Gece verdiğim adreslerden girebiliyorsan ne ala. Ama sen yine de araştır.

sahinyilmaz52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gerek kalmadı bende aöf yi kullanarak Windows Embedded 8.1 Industry Pro sürümünü kurdum keyide girdim kabul etti gayet iyiye benziyor şuanlık benim işimi görür amaç orjinal olsun benim :)

Serkan Bey

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim mailime mesaj gelmişti. Oradan windows 8.1 indirdim ama çok yavaş iniyor bilginize.

reveque

Asistan
Reaksiyon puanı
0
harıka bır set olmus ellerınıze saglık

romeri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gerek kalmadı bende aöf yi kullanarak Windows Embedded 8.1 Industry Pro sürümünü kurdum keyide girdim kabul etti gayet iyiye benziyor şuanlık benim işimi görür amaç orjinal olsun benim :)

Dostum nasıl kurduğunu anlatır mısın, ben bir türlü beceremedim.

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Teşekkürler Bu Konu Sayesinde Update 1 yüklü olan güncel sürümünü indirip yeni keyimi aldım :)

RedBlood56

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Bir Sorum Olacak...

Bu Hizmetten Sadece Üniversite Öğrencileri Mi Yararlanıyor ?

Lise Öğrencileride Yararlanabilir Mi ?

İyi Forumlar...

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar acaba elinde fazladan Windows 8 yasal lisansı olan var mı yada alabilecek olan :)