office aldım ama para olmadığı için çekmedi yüklesem çeker mi

Bu konuyu okuyanlar

Halil içen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
merhaba powerpointe işim düştü deneme sürümü başlat dedim 15 gün kullanıp sonra karttan çekcekti bende ininal var ama para yoktu girdim bilgileri kabul etti 1 2 günde işimi hallettim ödemeyi fln iptal ettim ben steame para yatırcam 300 400 bu karta yükleyince microsoft çekmez dimi

Halil içen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
merhaba powerpointe işim düştü deneme sürümü başlat dedim 15 gün kullanıp sonra karttan çekcekti bende ininal var ama para yoktu girdim bilgileri kabul etti 1 2 günde işimi hallettim ödemeyi fln iptal ettim ben steame para yatırcam 300 400 bu karta yükleyince microsoft çekmez dimi
niye güldünüz ya hesaba daha fazla kart eklenmiyor yoksa yeni kart alır ondan halledirim

Arjinn

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Benim kendimi anlatmama gerek yok, profilime yazılanları okuyabilirsiniz. :D
Hep küfür etmişler ha.
ayıp ayıp ya böyle bir insana bu arada insansınız değilmi robat falan çıkmayın sonra(!)
yani cidden böyle bir insana küfür ediyorsunuz ya anlamıyorum

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,839
ayıp ayıp ya böyle bir insana bu arada insansınız değilmi robat falan çıkmayın sonra(!)
yani cidden böyle bir insana küfür ediyorsunuz ya anlamıyorum
Benim kadar nazik ve kibar birisine neden küfür ettiklerini ben de anlayamıyorum.
Kibar da nazik de aynı anlamda aslında, anlatım bozukluğunun içinden geçmişim.

Arjinn

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Benim kadar nazik ve kibar birisine neden küfür ettiklerini ben de anlayamıyorum.
Kibar da nazik de aynı anlamda aslında, anlatım bozukluğunun içinden geçmişim.
çok üzüldüm cidden size küfür etmelerine böylelerini G.I. Joe 'ya ihbar etmek gerek