Office 2007'yi Kaldıramıyorum

Bu konuyu okuyanlar

ozy33

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ya arkadaşlar program ekle kaldırdan office 2007 yi kaldıramıyorum .... başka şeyleri kaldırabiliyorum.... offis korsancılığı felan diyor yıldız yedim ... windows orjinal gösteriyor yıldı var onla bi alakası var mı yokmu bilmiorum ama önceden yıldız varkende kaldırmıştım şimdi kalkmıyor :helpsmilie: open office yüklicem onun için kaldırmak istiyorum ..

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Office 2007 kurulumunu tekrar çalıştırınız ve orada kaldır seçeneğini seçerek işlemlere devam ediniz.

Bu yöntemle office kalkacak mı deneyebilirsiniz.

Bu arada sizi uyarmama rağmen hala konuların başlıklarını ufak harfle yazıyorsunuz. Kurallara biraz daha dikkat ederseniz seviniriz.

Ayrıca konuyu Ofis Yazılımları bölümüne taşıyorum.

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Windovs Yazılım Sahteciliği

Herhangi bir pencere aç (bilgisayarım vb.) araçlara gir, oradan klasör seçeneklerine. Oradan görünüm ayarlarına gir ve “bilinen dosya türleri için uzantıları gizle” seçeneğini boş bırak. Seçili olmasın.

Sonra WindowsSystem32 klasöründeki WgaLogon.dll dosyasını yeniden adlandır diyip WgaLogon.old yap.

Yine aynı klasördeki WgaTray.exe dosyasını WgaTray.old olarak adlandır ve bilgisayarını yeniden başlat.

Açıldıktan sonra, başlat -> çalıştır’a gel

Regsvr32 %Windir%system32LegitCheckControl.dll /u

Komutunu yapıştır ve çalıştır. Bilgisayarını yeniden başlat.Açıldığında system32 klasöründeki LegitCheckControl.dll dosyasını sil.

Tekrar çalıştıra gel, regedit yaz ve çalıştır. Karşına gelen pencereden aşağıdaki dizini bul ve sil.

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsNT
CurrentVersionWinlogonNotifyWgaLogon

Bitti… Bundan sonra güncelleştirme yüklerken iyi bak…

Yıldızlı uyarıyı silmek içindir..

Alıntıdır..

ozy33

Asistan
Reaksiyon puanı
1
saol ya inşallah bişiler olur :D

ozy33

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Regsvr32 %Windir%system32LegitCheckControl.dll /u

%Windir%system32LegitCheckControl.dll

Regsvr32 %Windir%system32LegitCheckControl.dll

olarak çalıştıra yazdım ama yok öle bişi

dimpze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bu dımları yaptım kaldırdım.. 3 gündür uğraşıyordum...

Remove beta release registry keys.

Open the Registry Editor (regedit) and delete the registry keys given below:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\12.0
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\12.0
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\Delivery\ SourceEngine\Downloads\*0FF1CE}-*
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentV ersion\Uninstall\*0FF1CE*
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentV ersion\Installer\UpgradeCodes\*F01FECHKEY_LOCAL_MACHIN E\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\ UserData\S-1-5-18\Products\*F01FEC
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\o se
HKEY_CLASSES_ROOT\Installer\Features\*F01FEC
HKEY_CLASSES_ROOT\Installer\Products\*F01FEC
HKEY_CLASSES_ROOT\Installer\UpgradeCodes\*F01FEC
HKEY_CLASSES_ROOT\Installer\Win32Assemblies\*Office12*

Next, delete all keys with ValueName as Uninstallstring with value as *\Office Setup Controller\setup.exe* under the registry key:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentV ersion\Uninstall

After you complete the above tasks, restart your PC and start installing the original Office 2007 on your computer. If you still encounter errors, then temporarily disable the antivirus and spyware programs on your system and continue with the installation process.