OEM Windows 10 Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Bonarieta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar,
Gaming laptop aldım da freedos.Windows 10 deneme sürümünü yükledim de yanda etkinleştir yazısı çıkıyor rahatsız etti.Oem key almayı düşünüyorum da önerebileceğiniz aldığınız bir yer var mı?

Python 3.8.2

Doçent
Reaksiyon puanı
558
Reaksiyon puanı
10,560
Yeni laptopunuz hayırlı olsun.
epttavm den 2019 eylülde aldığım windows 10 pro dijital lisans anahtarı YazılımBudur firmasına aitti 9 tl ye aldım.
Epttavm, hepsiburada, n11 gibi yerlerden kaldırıldığından kendi sitelerinden alabilirsiniz.
Şuanki win 10 pro fiyatı 30 tl

Bonarieta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sağolun yazılımbudur a baktım ama hem iyi diyenler olmuş hem sorun yaşayanlar. O yüzden güvenemedim pek oraya.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amazondan ya da gittigidiyordan alışveriş yapan var mı

Aldım e postamı bekliyorum haydi hayırlısı...

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
10,560
Sağolun yazılımbudur a baktım ama hem iyi diyenler olmuş hem sorun yaşayanlar. O yüzden güvenemedim pek oraya.

Amazondan ya da gittigidiyordan alışveriş yapan var mı

Aldım e postamı bekliyorum haydi hayırlısı...
Normalde 15 60 dk içinde atiliyor bazen akşam veya gece vakti alındığında 10 12 saat olabilir. Nereden aldınız ? Elinize ulaştı mi ürün anahtari

Bonarieta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu sabah geldi.Ama cmdden baktığımda volume mak olarak lisanslamış e posta attım geri dönmelerini bekliyorum.Bu da çok sorun değil ama retail olsa daha iyi olurdu.Sabah uyandım hem sınavım açıklanmış hem bu hızlı bir giriş oldu.Akşam 5 buçuk gibi sipariş verdim.

Son mesajlar