oem lisansı ile uefi win 8.1 temiz kurulum

Bu konuyu okuyanlar

deskdoug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba bende şuan uefi win 10 pro var ve orjinal değil ben ise buradaki windows 8.1 oem keyini alacğım Windows 8.1 Pro 32-64 Bit Orjinal Oem Lisans GittiGidiyor'da 219152645 ve windowsun sitesinden indirdiğim iso dosyasını usbye yazdırıp uefili tertemiz kurulum yapacağım fakat alacağım oem keyi ile bu windowsu etkinleştirebilirmiyim.satıcıya sorular sordum düzgün cevaplar verdi ve güvenilir bir satıcı yorumlardada öyle ve gittigidiyor birde

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Merhaba bende şuan uefi win 10 pro var ve orjinal değil ben ise buradaki windows 8.1 oem keyini alacğım Windows 8.1 Pro 32-64 Bit Orjinal Oem Lisans GittiGidiyor'da 219152645 ve windowsun sitesinden indirdiğim iso dosyasını usbye yazdırıp uefili tertemiz kurulum yapacağım fakat alacağım oem keyi ile bu windowsu etkinleştirebilirmiyim.satıcıya sorular sordum düzgün cevaplar verdi ve güvenilir bir satıcı yorumlardada öyle ve gittigidiyor birde
bak @Kadima orjinal win 10 pro lisans'ı satıyor du onunla görüş hem format atmazsın hem de senin için daha karlı olur.

deskdoug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
windows 10dan kurtulmak istiyorum ben oyunları çalıştıramıyor tabi bazılarını zaten sevmedimde ve en büyük sebebimde format atmak ztn yavaşladı v.b şeyler vrsler fln var ondan benim sorum ben oem ile etkinleştirebilirmiyim