Ödüllü Anket - Sapphire Radeon HD 4830 Kazanma Şansı!

Sapphire 'ın tüm dünyada 1 numaralı ATI Ekran Kartı markası olduğunu biliyor muydunuz

• Evet, biliyordum.

Kullanılan: 617 63.0%
  • Hayır, şimdi öğrendim.

Kullanılan: 362 37.0%

• Kullanılan toplam oy
    979
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mk10711453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
siz bu ankette oyunuzu kullanmışsınız diyor ya.. Ne alaka? Ben yeni üye oLdum.? Bu gerçek anket mi yoksa bir oyun mu var işin içinde.

unaldururvurur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben oğlum için araştırma yapmıştım herkes ati alacaksan sapphire sadece ati ürünleri üretir.Bu yüzden herkes sapphire ürünlerini alıyor ve biraz diğerlerine göre ucuz dediler 3 sene önce sapphire x800gto2 almıştım.Tek sorun fanının iyi olmaması yani sesli çocuk sesten sorun yapıyor.Kart eski olunca artık yeni kart almak istiyor çocuk ekonomik kriz bizide vurunca biraz dişini sık dedim.Çocuk yeni çıkan oyunları oynatmıyo deyince giriş seviyesi alacaktık bu yarışma benim için iyi oldu.Ama atiye tavsiyem sessiz ve etkili soğutucularla şu performansını birleştirmeli.Bir kaç ürünü var özel soğutuculu fakat girş ve orta seviye içinde bunu uygulamalı.

baran32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Henüz yeni öğrendim 1 numara olduğunu ama hiç kullanmadım.umarım çıkar da kullanırız

eray045

Rektör
Reaksiyon puanı
250
güzel reklam kampanyası
tüketici içinde gayet ilgi çekici , bnde ati ekran kartı kullanıyorum memnunum ama Sapphire Radeon HD 4830 kartının1. olduğunu bilm,yordum
teşekkürler ;)

r@mbo66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Açık söylemek gerekirse Sapphire marka olarak pek bilmediğimden dandiktir diye değerlendiriyordum :) Bi arkadaşa topladığım makinada fiyatı uygun olduğu için tercih etmiştim.Şimdiiye kadar bi şikayeti olmadı... Pekte dandik değilmiş yani :D

moonblood

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet biliyordukta...nvidia ile çekişiyorlar sanırım...sıraylan birinci oluyorlar :whistling:

mertlincoln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yeni yılda inşallah alırım oyunları süper oynarım zaten ekran 22 inç

h4ydut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
EvET BiLiYoRDuM :) herkeze Hayırlı Bayramlar
Bu Arada Tamda Ekran Kartı Lazımdı Yeni Almayı Düşünüyodum İnşallah Bana Çıkar :)

Serkannd

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Ya Madem Şans İşi Hiç Şansım Yok O Zaman...

Bu Yüzden Ekran Kartları Hakkında Bildiğim Her Şeyi Paylaşmamada Gerek Yok :)

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
evet biliyordukta...nvidia ile çekişiyorlar sanırım...sıraylan birinci oluyorlar :whistling:

evet ati ile nvidia tahtı kapışyorlar ama son zamanlarda ati tahta oturmuş durumda ve nvidia hala gözünü tahta :) ilerleyen zamanlarda görüce ne olacak...

SupremeMaster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kesinlikle biliyordum...
aTI harika bir marka:..
ama bu Sapphire Radeon HD 4830 ağzımı sullllandırdı doğrusu...

musaKonya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sapphire neye gore bir numara,
"ürün kalitesine göre fiyat konumlandırmasıyla öne çıkan bir marka"
olduğu için mi???

warhead

Doçent
Reaksiyon puanı
9
bilmesem ayıp olurdu :D
bende kullandım bakalım hadi hayırlısı :D

einstein6161

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abim kendisine 2-3 sene önce kendisine ati-saphire ekran kartı aldı ve şu an her oyunu son çözünürlükte, tam kalitede oynuyor, bense nvidia ile oyunları açmaya uğraşıp duruyorum.Tabi abim bana ekran kartımı şeçerken ucuz bir şey aldı kendisine de kaliteli bişey aldı.Şimdi bir sürü oyun çıktı piyasaya bi tanesini bile rahat rahat oynayamıyorum malesef...
Tek istediğim abimin kendi atisini bir yeni sürümüyle terfi ettirip, bana kendi kartını vermesi, ama sanırım sahip olduğu kartı 2-3 sene önce almasına rağmen 1-2 sen daha rahat ona yeter...Bu kadar kaliteli kartı neden yapıyor ki ati ,şimdi benim işime gelmedi mesela :)

""Her zaman her yerde kalite; çünkü ati-sapphire her yerde""""

"(abimin kullanıcı adı [ harunucuncu ])"

emred07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benimde dikkatim çekti, bugün üçüncü yerde görüyorum..:surprised:

arkadaşlar ben faklı sitelerde bu yarışmayı gördüm ve emred07 olarak hepsine katıldım şimdi buradakinede katılacam fakat aynı isimle katıldığım için beni elemesinler şimdi.Farklı siteden aynı isimle katılmış olmam görünürse sanırım sorun olmaz.Ama yine de bu eleme sebebimi.

osmancelebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bunca zamandır tercihimin hep Sapphire yönünde olması ve beni asla yarı yolda bırakmaması nedeniyle Ati firmasına birkez daha teşekkürlerimi sunuyorum ;) Başarılarınızın devamına..

gkhnksgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sapphire HD4870 kullanıyorum , mennun olmamak elde değil , ekran kartı haberlerini , yeniliklerini yakından takip ettiğim için biliyordum

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
arkadaşlar ben faklı sitelerde bu yarışmayı gördüm ve emred07 olarak hepsine katıldım şimdi buradakinede katılacam fakat aynı isimle katıldığım için beni elemesinler şimdi.Farklı siteden aynı isimle katılmış olmam görünürse sanırım sorun olmaz.Ama yine de bu eleme sebebimi.

diğer sitelere katılman, bu anketi etkilemiyor ;)

RoMaNTiiZMa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Başka 1 sitde de katıldım. Bunada katılıyorum, diğerlerinede katılıcam.
İllaki birinde tutturucam :icon_:

afidanci66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ATI yongalı ekran kartları üreticisi Sapphire Technology'nin tarihi bakımdan ne kadar geçmişe dayandığını bilmiyorum. Ama bu alanda yoğunlaşarak adını duyuran bir marka. Tabii ki markasını kullanarak aynı çipseti kullanan diğer markalara göre biraz tuzlu olduğununda altını çizmek gerekir. Ben Ati 1650 kullanıyorum Powertech aldım. 59 Ytl verdim ama ATI yongalı ekran kartları üreticisi Sapphire Technology markası olunca bu en az %30 daha fazla oluyor.

Akay Akayoğlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1650, 2600xt ddr4 şimdiler'de 4850 kullanıyorum tüm kartlarım sapphire markalı bunların haricinde RS690G anakart kullanmıştım genel anlamda sapphire'den memnunum şimdiye kadar hiç bir ürünlerinde sorunla karşılaşmadım.
Yarışmada'ki kartı kazanırsam yine forumdan ihtiyac sahibi bir arkadaşıma hediye edicem :) herkese bol şanslar

alvardar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eski masasütü bilgisayarıma sapphire 9600 pro 256 mb agp ekran kartı almıştım. Bir bilgisayar dergisinin testinde fiyat performans olarak editörün seçimiydi. Nvidia yerine Ati almaya o test sayesinde karar vermiştim.

alvardar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de merak ediyordum ne zaman üye olacam buraya diye vesile oldu bu yarışma. :)

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Bende Sapphire 3850 kullanıyorum ve çok memnunum.

ROCKET1529

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ati ekran kartı modellerinde sapphire markası çok tutuldu. Çünkü hem fiyatı makul hem de performansı çok iyi daha ne olsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...