Ödüllü Anket: Hangi eğitimi almak isterdiniz?

Hangi eğitimi almak isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    190
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oduncu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
cisco almak isterim ama kursa ayırcak kadar fazla vaktim yok yarım gün güsel olur. bütün kurs olayını direk matrix usulü yükleseler olmuyomu?
yarım gün gidelim ne varsa yüklesinler göndersinler bisi...

CebraiL STARK

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bu academytech yarım günlük bir konferans veriyormuş heralde tam olarak nezaman? bi link var ama orada ücretli eğitim tarifesi sanırım ücretsiz eğitimin günü saati?

balcis

Doçent
Reaksiyon puanı
0
daha önce hiç bulaşmadığım grafik eğitimini isterdim aslında. zamanımız da var katılmaya, bakalım kısmet.

Neanderthal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Linux hakkında pek bir şey bilmesemde eğitimini almak isterdim.

ozgurkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cisco eğitimleri nasıl olur diye merak etmişimdir hep. Cisco eğitimi almak isterdim. Eğitim fiyatları çok pahalıdır diye tahmin ediyorum.

umerto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tam da CCNA kursunu yeni bitirmişken yönelmek istediğim alan için çok iyi olurdu bu eğitim.Her geçen gün önemi daha da artan bir konu network güvenliği.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,160
bu academytech yarım günlük bir konferans veriyormuş heralde tam olarak nezaman? bi link var ama orada ücretli eğitim tarifesi sanırım ücretsiz eğitimin günü saati?

Zamanı, ankete katılan kişilere mail ile bildireceğiz arkadaşlar. Ücretsiz bir eğitim verilecek.

kramp34

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Az biraz Linux bilğim olsada, fazla eğitimden zarar çıkmaz diyerekten Linux eğitimi almak isterim.. :)

Benim kullanmış olduğum oy'un kabul olmayacağını söylemek isterim. :)

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Gelecekte iyi bir iş, iyi bir kariyer, iyi bir meslek için özellikle Microsoft eğitimlei başta olmak üzere bütün eğitimleri almak isterim tabii ki :)

doodlez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tabiki de microsoft ve java eğitimi çünkü;
dünyada en çok kullanılan işletim sistemi microsoft microsoft u ne kadar iyi bilirsem o kadar pc yi iyi kullanırım.
java içinse sitelerle ugraştığım çin benim için java önemli bir mesele script filan ...

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Valla kastamonuda böyle bir hizmet olmadığı için sanırım bu olaydan faydalanamayacağım :D Ancak oyumu Linux eğitimi olarak kullandım. Gerçektende linux için kendimi gelişirmek istiyorum.
Not : Buradan tüm linux eğitim masraflarımı karşılayacak hayırsever bir iş adamı arıyorum. :D

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Valla kastamonuda böyle bir hizmet olmadığı için sanırım bu olaydan faydalanamayacağım :D Ancak oyumu Linux eğitimi olarak kullandım. Gerçektende linux için kendimi gelişirmek istiyorum.
Not : Buradan tüm linux eğitim masraflarımı karşılayacak hayırsever bir iş adamı arıyorum. :D

Bulursan bizi de öner :p :D

Genc-66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ankete ben de katıldım.
Gerçekten uygun bulunursa başvurum katılmak isterim

knightx

Profesör
Reaksiyon puanı
15
bende katıldımda ben yozgattayım o nasıl olacak ama gerçekten isterdim bu kursu

Antediluvian

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Academy Tech"ten Ethical hacking İle ilgili Kadıköydeki merkezlerine bizzat giderek bilgi aldım Şu an zamanlama olarak Müsait olmadığım için ertelemiştim.. Cisconun tüm sertifikalarına zamanla sahip olmak istiyorum..
üstüne tuz biber olur eğitim için bilmemiz gerekenleri SDN sayesinde alırız.. :D

handbreake

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben başka bir eğitim kurumunda 400 saatlik Sistem Uzmanlığı ve Network eğitimine katılmıştım, üstün başarı belgesi hediye etmişlerdi :) Bu işi meslek olarak yapmayı planlıyorum, şansım yaver giderse CISCO eğitimi almak isterim.

GKHNCKR

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Bende Cisco isterdim. Microsoft eğitimi aldım zaten. Ama bu eğitimleri alınca iş bitmiyor, yeni başlıyor.. Ve herşey düşündüğünz kadar toz pembe değil söyleyim. Teknik eğitimi olmayanlar pek heveslenmesin. İlle istiyorum diyorsa da, cozumpark.com'u hatim etmeye başlasın...

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Oyumu karar veremedim diye kullandım çünkü hiç vaktim yok. Ama vaktim olsa Linux eğitimi almak isterdim.

symptom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
grafik tasarımı bence. çok eğlenceli ve iyi :thumbup:iş

Academytech

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Grafik tasarımı , ve Microsoft eğitimleri (MCSE, MCSA, vb) İsterdim. .. :D vaLA süper olurdu..

Merhaba,

Grafik Tasarımı ve Microsoft Eğitimleri ile ilgili size daha detaylı bilgi vermek isteriz. Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bana ve diğer eğitim danışmanı arkadaşlarıma ulaşabilirsiniz.

Yasemin Bölükbaş

Kadıköy Genel Merkez : 0216 550 44 22
Metroport Şube : 0212 442 25 55
Ankara Şube : 0312 473 74 55
E-mail : yaseminb@academytech.com

Academytech

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Grafik Tasarımı isterdim açıkcası :)
Merhaba,

Grafik Tasarımı ile ilgili size daha detaylı bilgi vermek isteriz. Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bana ve diğer eğitim danışmanı arkadaşlarıma ulaşabilirsiniz.

Yasemin Bölükbaş

Kadıköy Genel Merkez : 0216 550 44 22
Metroport Şube : 0212 442 25 55
Ankara Şube : 0312 473 74 55
E-mail : yaseminb@academytech.com

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
@Academytech gelmiş forum morlanmış :)

zeroaxa

Profesör
Reaksiyon puanı
6
grafik eğitimi bence en yaratıcı olanı o

dygk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Microsoft'unkiler dışında bir işletim sistemi kullanmadım hiç.. Ondan ötürü Linux öğrenmek güzel olur =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...