OCZ'den AMD'ye Özel: PC2-5400 Titanium

Bu konuyu okuyanlar

valtay77

Öğrenci
62895472xz3.jpg
[size=8pt]Kısa bir süre önce ülkemiz pazarına da giren, yüksek performanslı ve kaliteli bellekleri ile tanıdığımız OCZ, AMDGB' için hazırladığı yeni bellek kitini duyurdu. Firmanın hazırladığı yeni bellekler özellikle AMD'nin güncel soket mimarisi olan AM2 için gliştirildi.

Firmanın yeni bellek kiti PC2-5400 Titanium tahmin edebileceğiniz gibi OCZ'ye özel ısı dağıtıcılar ile birlikte geliyor. 4GB olarak satılacak ve 2x2048MB'lık kit olarak kullanıcılara sunulacak olan OCZ PC2-5400 Titanium CL5-5-5-15 zamanlamalarında ve 667MHz hızında çalışıyor. Ayrıca yeni bellekler yine firmanın sunduğu avantajlardan biri olarak ömür boyu garanti ile birlikte gelecek.

Nvidia'nın nForce platformları için hazırlanan özel bellek kitlerinden sonra şimdi sora AMD'ye gelmiş durumda. OCZ'nin yeni bellekler hakkında net bir fiyat bilgisi ve pazara giriş tarihleri hakkında su an için resmi bir bilgi bulunmuyor.

Alıntı.[/size]
 

Downsat

Profesör
Altıntı adreslerini vermeye dikkat edelim lütfen. ;) Sanırım bunun yüzünden 2 günlük bir ceza almıştın, tekrar almanı istemem... ;)
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst