Nvıdıa'dan Rtx 3090 Çekilişi

Bu konuyu okuyanlar

Berk

哈勒普
İçerik Ekibi
Özel başlık
qwe
Önemli Not : Kazanan kişinin ABD’de veya Avrupa’da olması gerekiyor. Bu noktada Türkiye’nin Avrupa ülkeleri arasına dahil edilip edilmediğini bilmiyoruz.

dene.jpegNVIDIA CEO’su "Grafik Teknolojisi Konferansı 2021" etkinliğini yayınlayacak. NVIDIA, 12 Nisan’daki etkinlik için özel çekilişler planladı. Ancak, çekiliş biraz hazine avına dönüştü. NVIDIA, GTC Keynote videosuna sıra dışı sayılan pek çok gizli hazine yerleştirdi. Gizli hazineleri doğru tahmin eden kişiler çekilişe katılma hakkı kazanacak.

Çekiliş ödülleri arasında RTX 3090, NVIDIA RTX A6000, NVIDIA SHIELD TV PRO ve NVIDIA cetveli yer alıyor.

NVIDIA geçtiğimiz günlerde bir video paylaştı ve bu video içindeki sırrı bulan kişilerin çekilişe katılmaya hak kazandığı ve kuralları da aynı şekilde sitesinde paylaşıldı.


NVIDIA GTC 2021 etkinliğinde olan bütün gizli hazineleri bulamadıysanız çok da üzülmenize gerek yok, en azından bir tane gizli hazineyi doğru tahmin eden 3 kişi de RTX 3090 kazanma hakkına sahip olacak. Ayrıca, en azından bir tane doğru tahmin yapan 20 kişi de NVIDIA SHIELD TV PRO veya NVIDIA cetveli kazanma hakkına sahip olacak.

Çekilişe katılmak için ise bulduğunuz hazineleri zamanını belirttikten sonra tweet atmanız gerekiyor. Ayrıca @NVIDIAGTC hesabını ve #GTCTreasure etiketini paylaştığınız tweet'e eklemeyi unutmayın.

GTC 2021 etkinliği, Türkiye saati ile yarın 18:30’da.

 
Son düzenleyen moderatör:
Özel başlık
Kekkei Genkai
Bir içerik ekibi üyesi olarak olayın aslını astarını öğrenip, paylaşsaydınız daha iyi olurdu.

Zira yarışmanın 1 numaralı kuralı diyor ki: "Bu yarışmaya sadece ABD, İngiltere ve Avrupa Birliği vatandaşları katılabilir."

Bir Türk nasıl oluyor da bu ödülü kazanacak, izah edin bakalım.
Yoksa bu AB ye gireceğimizin bir işareti mi ? 😲😂
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst