NVidia GeForce Adobe Yazılımlarını Bir Ay Ücretsiz Veriyor

Alper S

Profesör
ubvghQivt8.jpg

NVidia Grafik Kartlarının Uygulamalarından Biri Olan GeForce Experience, Bir Ay Geçerli Adobe Paketi Veriyor
GeForce Experience uygulamasında kimlerin bu ücretsiz paketi alabileceğini belirleyen koşullar detaylı bulunmasa da tahminimce GeForce Experience uygulamasını destekleyen ekran kartlarına sahip bütün kişiler bu pakete ulaşabiliyor.

Adobe Paketi Nasıl Alınır?
GeForce Experience uygulamasını açıyoruz. Hesabımıza giriş yaptıktan sonra sağ üstte bulunan kullanıcı adımıza tıklıyoruz. Açılan "düşen menü"den "Redeem" tuşuna tıklıyoruz. Uygulama içinde yönlendirildiğimiz pencereden "Adobe Creative Cloud" seçeneğini seçiyoruz. Buradan sonra ekranda çıkan talimatları takip ediyoruz ve açılan pencerede Adobe hesabımıza (orada oluşturabilirsiniz) giriş yapıp GeForce uygulamasında verilen kodu onaylıyoruz. Artık bir aylık Adobe servislerine erişim hakkı kazanıyorsunuz. Bunun yanında herhangi bir ödeme bilgisi istendiğinde bilgi vermeme hakkına sahipsiniz. Yani bilgi vermeden geç diyebiliyorsunuz.

Adobe Uygulamaları Nasıl Yüklenir?
Uygulamaları tek tek indirmek yerine direkt Adobe Creative Cloud'u indirip içinden istediğimiz uygulamaları yükletebiliyoruz. (Uygulamaları tek tek indirseniz bile Adobe Creative Cloud'u indirtiyor.)

İlgili Linkler;
Bütün Adobe Uygulamaları İçin İndirme Sayfası
Adobe Creative Cloud İndirme Linki

*Kullanım süreniz bittiğinde lütfen cracklemek, patchlemek yerine satın alınız ve ya bir sürü uygulama için alternatif bulabileceğiniz bu konudan kullandığınız uygulamalara alternatif bulabilirsiniz.
İlgili Konu - Alternatif Uygulama Arşivi
 

Alper S

Profesör
Bu tüm ekran kartları için mi geçerli yoksa belli seriler için mi geçerli?
2000 serisi için geçerlimi
Hocam yazının başında belirttiğim gibi uygulamada tam bir koşul belirtilmemiş. Ben 1650Ti Mobile kullanıyorum. 2000 serisinde kesin vardır zaten. Dediğim gibi büyük ihtimalle Experience destekleyen bütün ekran kartları bunu alabiliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2000 Serisinde 3 aylık veriliyormuş. @ugureryavuz
 
Son düzenleme:
Üst