Nvidia Ekran Kartı Güncellenmesi Sonrası Pc Kasması

Bu konuyu okuyanlar

Scratchy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar Casper C500 bir laptop kullanıyorum. Kullandığımdan itibaren Hiç bi şekilde ekran kartı güncellemesi yapmadım.Dün arkadaşlarım ekran kartımı güncellememi önerdiler. Ben de güncellemeye kalktım fakat hiç de düşündüğüm gibi işler gitmedi. Pc kasmaya başladı oyunla 80 90 fps aldığım oyun 40 a düştü arka arkaya uygulama açamaz oldum. İnternet de çözüm yolları araştırmaya başladım aygıt yöneticisnden eski sürüme getirmekten falan hepsini denedim fakat hiç biri başarılı olmadı. Okuduğum bi makalede virüs bulaşma riskinden bahsetmişti antivirüs uyg. indirdim ve 1 tane zararlı yazılım buldum onu sildim düzeleceğini sanmıştım fakat gene aynı kaldı ve kasmaya devam ediyor. Format atıncada gene kasma devam edebiliyormuş ve format a o kadar para vermek istemiyorrum yardım edebilecek biri varmı acaba

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Geforce Experince yükle oradan güncelleme yap.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Ekran kartın nedir? DDU programı ile sil. Kararlı driver indir kur.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Windows 10 kullanıyorsun?

-Uncar_Blood-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,174
laptop bende de 860 m vardı DDU ile her şeyi baştan yapın sorun düzelicektir büyük ihtimak

Scratchy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
hemen bunu deniyorum teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

laptop bende de 860 m vardı DDU ile her şeyi baştan yapın sorun düzelicektir büyük ihtimak
tamamdır çok teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

size bi şey sormak istiyorum bu işi anlatan bir video varmı (ddu ilk defa duyuyorum)

Son düzenleme:

ardagtekinn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi günler bende nvidia gtx 1650 ti var 471.41 sürümünü indirdikten sonra kasmaya başladı bilgisayarım normal oyunda en yüksek grafiklerde kasmazken en düşük grafiklerde bile kasıyor ddu dan silip eski sürümü yükledim kasmaya devam etti eski sürümü silip tekrardan güncel sürümü yükledim kasma devam etti ne yapmalıyım

Assad Najjar

Profesör
Reaksiyon puanı
2,305
Sürücüyü yükledikten sonra Windows'u yeniden başlat.