Yardım Nvidia 1050 Ekran Kartı Hatası

Bu konuyu okuyanlar

karaboga0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar iyi forumlar;
Euro Truck Simulator2 oyununda iken birden bilgisayarım hata verip mavi ekrana attı. Sonrasında format atarak bilgisayarımı açma fırsatım oldu fakat şuan 1050 ekran kartım çalışmıyor aygıt yöneticinden girdiğim zaman hata veriyor hata kod 43. Ekran kartı driver yüklemesi yapmaya çalıştığım zaman kurulum yaparken aynı şekilde mavi ekrana atıyor sizce nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olur musunuz?

Lenovo Legion Y520
16 GB ram
WİN 10
GTX GeForce 1050
İntel İ5 7.Nesil

Xrolapp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
nvidia experience programını indirerek sürücüyü kurmayı deneyebilir misin.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Merhabalar iyi forumlar;
Euro Truck Simulator2 oyununda iken birden bilgisayarım hata verip mavi ekrana attı. Sonrasında format atarak bilgisayarımı açma fırsatım oldu fakat şuan 1050 ekran kartım çalışmıyor aygıt yöneticinden girdiğim zaman hata veriyor hata kod 43. Ekran kartı driver yüklemesi yapmaya çalıştığım zaman kurulum yaparken aynı şekilde mavi ekrana atıyor sizce nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olur musunuz?

Lenovo Legion Y520
16 GB ram
WİN 10
GTX GeForce 1050
İntel İ5 7.Nesil
Hata Kodu 43, donanım sorunları ya da sürücü ya da ayarlar bozulması nedeniyle ortaya çıkar.
Güvenli Mod'dan Windows'a erişip oradan mevcut driverlerini sil.
Sonrasında nVidia'dan güncel olan driverlini indir ve kur.

karaboga0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Değerli kullanıcılar dediklerinizi denedim nvidia experience ile kurulum yaparken kurulum anında bir anda problem ile karşılaşıldı yazıp mavi ekrana atıyor manuel kurulum yaparken de aynı problem ile karşı karşıyayım donanımda bir hata olabilir mi

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Değerli kullanıcılar dediklerinizi denedim nvidia experience ile kurulum yaparken kurulum anında bir anda problem ile karşılaşıldı yazıp mavi ekrana atıyor manuel kurulum yaparken de aynı problem ile karşı karşıyayım donanımda bir hata olabilir mi
Başka bir bilgisayarda deneyin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve başka bir driver deneyin.Ayrıyeten aygıt yöneticisinde duruyor mu kart?

karaboga0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başka bir bilgisayarda deneyin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve başka bir driver deneyin.Ayrıyeten aygıt yöneticisinde duruyor mu kart?
kart aygıt yöneticisinde gözüküyor fakat hata veriyor devre dışı bırakmak zorunda kaldım devreye alınca windows hata verip restart atıyor sorun gidermeye başvuruyor