Ntvspor Neden Fenerbahçe Ülker Maçlarını Yayınlamıyor?

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
ntvspor iki haftadır Gs Liv Hos. maçlarını yayınlıyor ama fenerbahçe maçlarını vermiyor. barcelona maçını vermedin cska maçını nasıl vermezsin internetten başka yerlerden izlemeye mahkum ettiniz bizi

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
smart hd de veriyor onları

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Öncellikle izleyici kitlesinin çok olmasından ve gerek D Smart gerek Digitürk'te en çok abonelik FB'li taraftarlarda. Satış politikası.

Birde FB Ülker maçları şifresiz verilecek ama hangi maçlar ve kaç tanesi verilecek açıklanmadı, henüz.

Power Power

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
NTV_de bozdu kendini. oda başladı kendini parayla satmaya.

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
smart hd de veriyor onları
orda verdiğini bende biliyorum. fakat 2 haftadır gs liv hos. maçlarını veriyor. barcelona ve cska maçlarını vermeyecekte hangi maçları verecek anlamıyorum.

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
orda verdiğini bende biliyorum. fakat 2 haftadır gs liv hos. maçlarını veriyor. barcelona ve cska maçlarını vermeyecekte hangi maçları verecek anlamıyorum.
demek ki gs ve efesi ntvspor fbyi ntvspor smartta verecek

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
şampiyonlar ligi misali yapıyorlar işte.

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Hiç bir ligi yayınlamayan spor kanalı olmaz fransa ve italya ligi ülkemizde yayınlanmıyor ispanya ligini getirdikleri durum malum ingiltere ligi zaten paralı izleyebileceğimiz sadece almanya ligi kaldı ülkemizin liginin maçlarını özet halinde bile izleyemiyoruz o da ayrı bir saçmalık bu ülkede futbol seviliyor,spor seviliyor diye diye 3-4 adamı oturtup konuşturmaktan başka işe yaramıyorlar sporu sevmemiz için izleyebilmemiz lazım 3-4 adamın oraya buraya sataşması bize sporu sevdirmiyor daha da uzaklaştırıyor.

barisg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hiç bir ligi yayınlamayan spor kanalı olmaz fransa ve italya ligi ülkemizde yayınlanmıyor ispanya ligini getirdikleri durum malum ingiltere ligi zaten paralı izleyebileceğimiz sadece almanya ligi kaldı ülkemizin liginin maçlarını özet halinde bile izleyemiyoruz o da ayrı bir saçmalık bu ülkede futbol seviliyor,spor seviliyor diye diye 3-4 adamı oturtup konuşturmaktan başka işe yaramıyorlar sporu sevmemiz için izleyebilmemiz lazım 3-4 adamın oraya buraya sataşması bize sporu sevdirmiyor daha da uzaklaştırıyor.
sana katılıyorum çok haklısın kardeşim....

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
İtalya Ligi Tivibu platformunda yayımlanıyor.
Fransa ligi de geçen seneye kadar yayımlanıyordu ama bu seneki durumunu bilmiyorum..
Bence Fransa ligine hiç gerek yok çok kalitesiz bir futbol oynanıyor orada.

Fex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Artık Spor = Para olmuş kalitesiz sporlar bile..Mac özetlerini izlemek için trt1 i bekliyoruz var mı böyle bişe. Onlarda ne zaman canı isterse yayınlıyor :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

İtalya Ligi Tivibu platformunda yayımlanıyor.
Fransa ligi de geçen seneye kadar yayımlanıyordu ama bu seneki durumunu bilmiyorum..
Bence Fransa ligine hiç gerek yok çok kalitesiz bir futbol oynanıyor orada.

Sana katılmakla birlikte.Fransa ligini izledikçe Mutlu oluyorum Bizim ligden daha kalitesiz ligler olduğu için :)

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Eurolig ve İspanya ligi maçlarını D-Smart platformunda yeni açılan kanalı NTVSpor Smart HD kanalında veriyorlar.

uskumru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
NTVSaray yı izlemeyin izlettirmeyin arkadaşlar. Bu Haftada Gs'nin maçını veriyorlar. grubun en dandik maçını verirler artık sonra fenerbahçe maçıda yayınladık derler.